Dmarket güvenilir mi?

dreambullet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu konu üzerine forumda başka konular da var ama hepsinin sonucu gri. Bu site diğer sitelere göre çok daha ucuza skin satıyor, ben de o yüzden buradan bir bıçak almayı düşünüyorum. Sitenin bu kadar ucuza satma nedeni dolandırıcılık olabilir mi? Sizin önerdiğiniz yol veya başka bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamiyle güvenilir, komisyonlar az olduğundan dolayı ucuza satılıyor. Zamanında birçok skinimi burada satmıştım, sattığım skinler ise epey yüksek fiyatlıydı zamanına göre. 900-1000TL'den 2 adet item sattım ve bir sorun yaşamadım.

Merhaba, bu konu üzerine forumda başka konular da var ama hepsinin sonucu gri. Bu site diğer sitelere göre çok daha ucuza skin satıyor, ben de o yüzden buradan bir bıçak almayı düşünüyorum. Sitenin bu kadar ucuza satma nedeni dolandırıcılık olabilir mi? Sizin önerdiğiniz yol veya başka bir site var mı?
Güvenilir. Gamerpay diye bir site de var oraya da bı bakabilirsiniz isterseniz giriş yaparken birinin linkiyle girerseniz 10 Euro veriyor. Geçen hafta FT parasina MW almistim.

Arkadaşlar Gamerpayi kimseye önermiyorum. Dün bir satın alma yaptım, takas teklifi gönderdim. Satıcı teklifi iptal etti ve param 3 gün boyunca sitede kaldı. Asıl sorun desteğe ulaşmak çok zor, 4-5 saatten önce geri dönmüyorlar ve yardımcı oldukları hiçbir şey yok. İşlem iptal olduktan sonra satıcının profiline girdiğimde satıcı hala ordaydı ve bir süre sonra skin satıldı. Destekle konuştum herhangi bir yaptırım olmuyor mu diye, kullanıcının banlandığını söylüyorlar. Ama profiline girdiğimde başarılı satış oranı artmış oluyor, bildiğin insanı aptal yerine koyuyorlar.

Güncelleme: Dmarkette sitenin botunda bir sstın alma yaptım. Aldığım eşyanın banı vardı, ban süresi bittiği gibi eşyayı siteden çektim. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntı şu, ödeme yaparken banka komisyonundan dolayı eşyanın değerinin yaklaşık %10 fazlasını ödüyorsunuz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar GamerPay'i kimseye önermiyorum. Dün bir satın alma yaptım, takas teklifi gönderdim. Satıcı teklifi iptal etti ve param 3 gün boyunca sitede kaldı. Asıl sorun desteğe ulaşmak çok zor, 4-5 saatten önce geri dönmüyorlar ve yardımcı oldukları hiçbir şey yok. İşlem iptal olduktan sonra satıcının profiline girdiğimde satıcı hala oradaydı ve bir süre sonra skin satıldı. Destekle konuştum herhangi bir yaptırım olmuyor mu diye, kullanıcının banlandığını söylüyorlar. Ama profiline girdiğimde başarılı satış oranı artmış oluyor, bildiğin insanı aptal yerine koyuyorlar.

Güncelleme: DMarket'te sitenin botunda bir SST'ın alma yaptım. Aldığım eşyanın banı vardı, ban süresi bittiği gibi eşyayı siteden çektim. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntı şu, ödeme yaparken banka komisyonundan dolayı eşyanın değerinin yaklaşık %10 fazlasını ödüyorsunuz.

DMarket'i kullandınız mı sorun yaşadınız mı?

Kanki güvenilir fln diyorlar ama son zamanlarda yaptıkları hoş olmayan şeyler var. Öncelikle savaş bahanesiyle Rusların dmarket bakiyelerine el koydular. Bir sürü insan dolandırıldığını söylüyor(muhtemeln api scam ama bu kadar fazla şikayetin olması şüpheli ve insanlar güvenilir olmadığını söylüyor). Fakat ben 9-10 kez alışveriş yaptım bir sorun olmadı ancak daha iyi siteler var onları kullanmanızı öneririm.

Kanki güvenilir fln diyorlar ama son zamanlarda yaptıkları hoş olmayan şeyler var. Öncelikle savaş bahanesiyle Rusların dmarket bakiyelerine el koydular. Bir sürü insan dolandırıldığını söylüyor(muhtemeln api scam ama bu kadar fazla şikayetin olması şüpheli ve insanlar güvenilir olmadığını söylüyor). Fakat ben 9-10 kez alışveriş yaptım bir sorun olmadı ancak daha iyi siteler var onları kullanmanızı öneririm.
Hocam bu tarz sitelere Steam hesabı bağlamak nedir? Ben bir AWP skini alacağım ve ByNoGame'de trade yöntemi mevcut ama Skinport'da skini sepete eklediğimde Steam hesabını bağla diyor. Steam hesabını bağlarsam API yöntemiyle mi olacak alışveriş?

Skinport'ta API sistemine ihtiyacın yok skin alırken. Sanırsam ByNoGame içinde aynısı geçerli, ancak bazı siteler illa istiyor API anahtarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı