Dmarket güvenilir mi?

Boş verin, riske girmeyin. Yerinizde olsam ByNoGame'den satardım. En azından paranızı alacağınız kesin. Site güvenilir ama parayı çekebilir misiniz, çekemez misiniz bilmiyorum. Eğer parayı dmarket üzerinden çeken birisi konuya cevap yazmazsa bence riske atmayın. ByNoGame daha mantıklı.

Hocam yanlış anlama ama dün kendini yan hesabından desteklemen bana garip geldi.

Yan hesabımdan desteklemedim kendi hesabımdan yazıncaya kadar yandan yazdım çünkü benim vardı ban bitti normalden yazdım.

:D öyle bir şey yazmadım ama sen bilirsin bununla ilgili konu açacağım oradan yazın.
1641221352707.png

Peki.

Kendisi ben değilim ben sanılarak belliki benim hesabıma atılmış zaten kanıtladığım üzere o saatlerde Technopat'ta banım vardı :D
Ayrıca kendi masumluğumu kanıtladım. Boş koyun sürüsünden öte değilsiniz.

Kendisi ben değilim ben sanılarak belliki benim hesabıma atılmış zaten kanıtladığım üzere o saatlerde Technopat'ta banım vardı :D

Aynen, o yüzden profiline girince etkinlikler kısmında o mesajı senin yazdığın gözüküyor. Yalana gerek yok hocam her şey ortada. Çok tartışmak istiyorsanız konu açın.

Tam atıyordum hocam :) neyse bu konuyu batırmaya gerek yok arkadaş konu açsın orada bol bol tartışırız.

Konu açmayı denedim fakat konu kabul edilmiyor.
Aynen, o yüzden profiline girince etkinlikler kısmında o mesajı senin yazdığın gözüküyor. Yalana gerek yok hocam her şey ortada. Çok tartışmak istiyorsanız konu açın.

Haha buna güldüm o zaman kişinin mesajını etiketleyenler önceden nasıl başka bir ismi etiketlemiş :D çok merak ediyorum kaç iqsunuz.
Ayrıca ben masumluğumu kanıtlamışken neyi ima ediyorsunuz öğrenebilir miyim :)

Ekran görüntüsü 2022-01-02 173408.png

İlk mesajı yazdığında böyleydi, bir arkadaşta oraya SS attı zaten. Hatta bir yönetici senin durmadan hesap açmaya çalıştığını söyledi. Ve bu tepedeki yanıtında sana ait olduğunu söyledi.

Ekran görüntüleri3.jpg

Ekran görüntüsü2.png

Ve ardından o yanıt senin ismine dönüştü. Aynı saat aynı yazılış şekli ile. Bunu da bir yetkili yaptı büyük ihtimal. Seni ortaya çıkarmak için.

Ekran görüntüsü.jpg

Ayrıca o konuda sen farklı Steam hesabı falanda açmışsın. Ortada bu kadar kanıt ve yalan varken çıkıp da yok işte beni arkadaşlıktan silmiş engellememiş gibi bahaneler çok saçma geliyor. Neyse bu konuya daha da mesaj yazma, başka konu aç ve sonuçlanmasını bekle. Ayrıca kaç iqsunuz gibi sorularda saygısızlık ve kurallara aykırı. Haberin olsun. Şimdi gel ve yöneticiyide yalancı çıkar :) ve seni suçladığımda yok, yöneticileri yalancı çıkarman hoş değil. O kadar insan senin yaptıklarını görmüşken hala yalan söylüyorsun. Ve hakarette ediyorsun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü.jpg
    Ekran görüntüsü.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 41

Geri
Yukarı