Dmarket güvenilir mi?

Eki Görüntüle 1260048

İlk mesajı yazdığında böyleydi, bir arkadaşta oraya SS attı zaten. Hatta bir yönetici senin durmadan hesap açmaya çalıştığını söyledi. Ve bu tepedeki yanıtında sana ait olduğunu söyledi.

Eki Görüntüle 1260055

Eki Görüntüle 1260049

Ve ardından o yanıt senin ismine dönüştü. Aynı saat aynı yazılış şekli ile. Bunu da bir yetkili yaptı büyük ihtimal. Seni ortaya çıkarmak için.

Eki Görüntüle 1260056

Ayrıca o konuda sen farklı Steam hesabı falanda açmışsın. Ortada bu kadar kanıt ve yalan varken çıkıp da yok işte beni arkadaşlıktan silmiş engellememiş gibi bahaneler çok saçma geliyor. Neyse bu konuya daha da mesaj yazma, başka konu aç ve sonuçlanmasını bekle. Ayrıca kaç iqsunuz gibi sorularda saygısızlık ve kurallara aykırı. Haberin olsun. Şimdi gel ve yöneticiyide yalancı çıkar :) ve seni suçladığımda yok, yöneticileri yalancı çıkarman hoş değil. O kadar insan senin yaptıklarını görmüşken hala yalan söylüyorsun. Ve hakarette ediyorsun.

:D yalan nerede acaba zaten hesap açmaya çalıştığım için daha da mute yedim ayrıca yan hesap açma vesaire yok her şey gayet kanıtlı sen buna rağmen galiba dolandırıcı diyorsun? Böyle düşünüyorsan ve kanıtın varsa buyur konu aç ya da susabilirsin ayrıca buraya yazı yazma demekle olmuyor. Sen buraya yazdıysan bende buradan cevap veririm.

:D yalan nerede acaba zaten hesap açmaya çalıştığım için daha da mute yedim ayrıca yan hesap açma vesaire yok her şey gayet kanıtlı sen buna rağmen galiba dolandırıcı diyorsun? Böyle düşünüyorsan ve kanıtın varsa buyur konu aç ya da susabilirsin ayrıca buraya yazı yazma demekle olmuyor. Sen buraya yazdıysan bende buradan cevap veririm.

Kör müsün görmüyor musun yönetici yorumunu? Sen ondan daha iyi bildiğini mi iddia ediyorsun? Ben kanıtlayacağımı kanıtladım. Birisi susacaksa sen susmalısın. YouTube'daki videolarını falanda silmişsin zaten. Daha ne konuşuyorsun?

1641074206488.png

Burada ikinci bir hesap açıp arkadaşı kandırmayada çalışmısşın. Sizin kanıtladığınız bir şey yok, adam dava açmaya kadar götürdü olayı. Babanla annenin adını bile söyledi. Tek dediğiniz şey. Arkadaşın bir suçu yokmuş dolandırıcı değilmiş beni engellememiş sadece arkadaşlıktan silmiş. Sen bunları dedi diye suçsuz mu çıktın? Yok ya! Belli ki bir anlaşmaya varılmış. Bunu anlamak için dedektif olmaya gerek yok. Bir de utanmadan yalan söylüyorsun, onca kanıt sunmuşken.

Kendisi ben değilim ben sanılarak belliki benim hesabıma atılmış zaten kanıtladığım üzere o saatlerde Technopat'ta banım vardı :D
Ayrıca kendi masumluğumu kanıtladım. Boş koyun sürüsünden öte değilsiniz.

:D öyle bir şey yazmadım ama sen bilirsin bununla ilgili konu açacağım oradan yazın.

Daha bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Bir de boş koyun sürüsü demiş :D Ben yan hesap açmadım bilmem ne bilmem ne diye zırvalayıp ardından kanıtlayınca bir afallıyorsun sonra lafı nasıl çeviririm diye düşünüp saçma sapan konuşmaya başlıyorsun.

Kör müsün görmüyor musun yönetici yorumunu? Sen ondan daha iyi bildiğini mi iddia ediyorsun? Ben kanıtlayacağımı kanıtladım. Birisi susacaksa sen susmalısın. YouTube'daki videolarını falanda silmişsin zaten. Daha ne konuşuyorsun?

Eki Görüntüle 1260144

Burada ikinci bir hesap açıp arkadaşı kandırmayada çalışmısşın. Sizin kanıtladığınız bir şey yok, adam dava açmaya kadar götürdü olayı. Babanla annenin adını bile söyledi. Tek dediğiniz şey. Arkadaşın bir suçu yokmuş dolandırıcı değilmiş beni engellememiş sadece arkadaşlıktan silmiş. Sen bunları dedi diye suçsuz mu çıktın? Yok ya! Belli ki bir anlaşmaya varılmış. Bunu anlamak için dedektif olmaya gerek yok. Bir de utanmadan yalan söylüyorsun, onca kanıt sunmuşken.

Daha bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Bir de boş koyun sürüsü demiş :D ben yan hesap açmadım bilmem ne bilmem ne diye zırvalayıp ardından kanıtlayınca bir afallıyorsun sonra lafı nasıl çeviririm diye düşünüp saçma sapan konuşmaya başlıyorsun.

:D isterseniz Discord adresi verin göstereyim bakalım anlaşma var mı yok mu kişiyle konuştuk arkadaşta olduk ve gayet anlaştık ortada parada yok + olarak hangi videoları silmişim şimdi reklam olur diye atmayacağım dediğim gibi dreads#1337 ekleyin göstereyim arkadaş kısa kesmek istedi ki size açıklamak gibi zorunluluğumuzda yok ortada kandırmada yok gayet basit kanıtınız varsa konu açın.

:D isterseniz Discord adresi verin göstereyim bakalım anlaşma var mı yok mu kişiyle konuştuk arkadaşta olduk ve gayet anlaştık ortada parada yok + olarak hangi videoları silmişim şimdi reklam olur diye atmayacağım dediğim gibi dreads#1337 ekleyin göstereyim arkadaş kısa kesmek istedi ki size açıklamak gibi zorunluluğumuzda yok ortada kandırmada yok gayet basit kanıtınız varsa konu açın.

Siz anlaşmaya vardıysanız vardınız. Varmadıysanızda varmadınız, orası beni ilgilendirmez. O sizin konunuz. Sen gelmişsin burada beni yalancı çıkarmaya çalışıyorsun, onca kişi senin yazdığın yanıtı görmüşken. Yok işte ben yan hesap açmadım yok başkası o falan diye konuşuyorsun. Kanıtlayınca da yan hesap açmaya çalıştım zaten deyip sonra yan hesap açma vesaire yok diyorsun. Açmısşın işte kardeşim o kadar kanıt sunduk sana. Yönetici yorumunuda gösterdim. O yöneticiler kontrol ediyor, seni direk suçlamıyorlar. Adam kontrol etmiş sen çıkmışsın işte.

Ha eğer bir şey kanıtlayacaksak ben kanıtlayamam çünkü ortada yeterince kanıt var. Dreads dolandırıcı konusuna gidip bir bak, seni dava etmeye çalışan kişi bütün kanıtları sunmuş zaten. Ben senin için gidipte ayrı bir konu açamam, o konu çoktan kapandı. Bizim asıl mevzumuz senin ben yan hesap açmadım diyerek beni yalancı göstermeye çalışman.

Siz anlaşmaya vardıysanız vardınız. Varmadıysanızda varmadınız, orası beni ilgilendirmez. O sizin konunuz. Sen gelmişsin burada beni yalancı çıkarmaya çalışıyorsun, onca kişi senin yazdığın yanıtı görmüşken. Yok işte ben yan hesap açmadım yok başkası o falan diye konuşuyorsun. Kanıtlayınca da yan hesap açmaya çalıştım zaten deyip sonra yan hesap açma vesaire yok diyorsun. Açmısşın işte kardeşim o kadar kanıt sunduk sana. Yönetici yorumunuda gösterdim. O yöneticiler kontrol ediyor, seni direk suçlamıyorlar. Adam kontrol etmiş sen çıkmışsın işte.

Ha eğer bir şey kanıtlayacaksak ben kanıtlayamam çünkü ortada yeterince kanıt var. Dreads dolandırıcı konusuna gidip bir bak, seni dava etmeye çalışan kişi bütün kanıtları sunmuş zaten. Ben senin için gidip de ayrı bir konu açamam, o konu çoktan kapandı. Bizim asıl mevzumuz senin ben yan hesap açmadım diyerek beni yalancı göstermeye çalışman.

:D zaten yan hesapdan ban yediğim için konuya cevap yazamadım 2. kez söylüyorum bunu :D ayrıca kimseyi yalancı göstermeye çalışan yok gerekli kanıt "dava etmek" isteyen kişiye sunuldu. Dediğim gibi hala böyle düşünüyorsan Discord'umu ekleyebilirsin geçen yazışmayı atarım harici olarak rahatsız etmezsek sevinirim. İyi forumlar.

Kendisi ben değilim ben sanılarak belliki benim hesabıma atılmış zaten kanıtladığım üzere o saatlerde Technopat'ta banım vardı :D
Ayrıca kendi masumluğumu kanıtladım. Boş koyun sürüsünden öte değilsiniz.

:D öyle bir şey yazmadım ama sen bilirsin bununla ilgili konu açacağım oradan yazın.

Konu kapanmıştır, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı