Dövme yaptırma hakkında tavsiyeler

Zaten 1 kere yaptırdığın da devamı gelecek o yüzden içine sinen hangisiyse onu yaptır sonra çoğalır (tecrübeyle sabit😆)

Her yerimde mitolojik dövmeler olan birisiyim. Şunu söyleyeyim senin için ileriye dönük bir anlamı olmayan bir şey yaptırma. Sırf güzel olduğu için yaptırma. İnsanlar görünce waow güzelmiş lan falan diyor ama sonra anlamı ne diyor. Anlamı olmayan kalıcı bir şeyi vücuduna yaptırırsan toplama Tofaş gibi olursun. Ben mitoloji hayranıyım vücutta çalışıyorum kollarım geniş biraz. Sol kolum mısır mitolojisi kumlar çöller ve anubis ile kaplı. Sağ kolum ise iskandinav mitolojisindeki kan kartalı dövmesinin içinde tüm tanrıların adı falan yazıyor elimin üstünde dahi var yani dediğim gibi çok düşün aylarca düşün. + olarak dövme bağımlılık yapar devamı gelir bilgin olsun. Paraya kıy en iyi yerden yaptır sakın ucuz ve az bütçeyle yaptırma cebinde en az 6 bin lira paran olsun.

Hocam dövme yaptırdıktan sonra bir süre spor yapmayın diye okudum doğru mudur spor dövmeyi etkiler mi?

Cemre Demirel'in dediklerinden sonra çok korktum (!) ve yaptırmaktan vazgeçtim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyeden ziyade öneri vermek isterdim ancak göreceli bir konu olduğu için vermiyorum. Hangi seklin-yazının nerede hoş durduğunu düşünüyorsanız oraya yaptirabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı