Doğalgaza %30 zam yapıldı!

Muhalefet bu ürünleri nasıl indirecek anlatmıyor ki neyine göre oy verecez muhalefete? Varsa yoksa körlemesine Erdoğan'a saldırıyorlar. Çözüm plan alternatif ne anlattı şimdiye kadar söyle bilelim?
Ben senin kadar kafamın içini siyasetle doldurmadım. Evet muhalefetin de pek iyi olduğunu söyleyemeyeceğim ama mevcut hükümetten daha iyi iş yapacaklarını düşünüyorum. En azından kime oy vermemen gerektiği belli.

Muhalefet bu ürünleri nasıl indirecek anlatmıyor ki neyine göre oy verecez muhalefete? Varsa yoksa körlemesine Erdoğan'a saldırıyorlar. Çözüm plan alternatif ne anlattı şimdiye kadar söyle bilelim?

Daha dün Kemal Kılıçdaroğlu çıkmış. Güneydoğu Anadolu bölgesin de 6 şehir için çifçiye elektiriği BEDAVA verecem diyor. Yaa ne bedava vermesi halk burada kırılıyor zamlar altında. Birde millete bedava verecem diyor. Onlar çifçi de diğer 75 il değil sanırsam sadece onlara bedava.
Üstüne bedava vermek ne alaka. Kimin parasını kime bedava veriyor. Böyle siyaset mi olur.

Veya ithal gelen Doğalgazı nasıl neye göre indirecek mesela? Üstüne S400'ü geri verecez Rusya ile araya mesafe koyacaz derken hem de buna bir cavabın var mı?

Eki Görüntüle 1405897
Bak sabahtan beri geçiştiriyordun şimdi oldu işte. Sanırım sizde maaşlar ispata dayalı.
"Amirim Technopatta nöbetteyim yine hükümete geçiriyorlar, size ekran görüntüsü atayım onaylarsanız IBAN'a ilgili tutar yatırılır yatırılmaz başlarım."

Herşeyin karşıtı CHP değil. Öyle bir kafa var ki sizde hükümeti eleştiriyorsa CeHaPe'lidir hadi CHP'e sövelim de dengeleyelim, kusuru kapatalım.

Ben senin kadar kafamın içini siyasetle doldurmadım. Evet muhalefetin de pek iyi olduğunu söyleyemeyeceğim ama mevcut hükümetten daha iyi iş yapacaklarını düşünüyorum. En azından kime oy vermemen gerektiği belli.

Ben sana sanki şuna oy ver bu oy verme demişim gibi konuşuyon. Ne yaparsan yap banane. Ama en ufak bir çözüm alternatif sunmayan birine ben oy flan vermem.

Şu notu da düşeyim sen ne sanıyon iktidar değişecek ve sabah kalkacaz hiç bir kaleme hiç bir zaman zam gelmeyecek flan mı? Eğer öyle düşünüyorsan bu rüyadan bir an önce uyanmaya bak. Veya hayal dünyasın da yaşamaya devam edecem diyorsan sen bilirsin.

Ben sana sanki şuna oy ver bu oy verme demişim gibi konuşuyon. Ne yaparsan yap banane. Ama en ufak bir çözüm alternatif sunmayan birine ben oy flan vermem.

Şu notu da düşeyim sen ne sanıyon iktidar değişecek ve sabah kalkacaz hiç bir kaleme hiç bir zaman zam gelmeyecek flan mı? Eğer öyle düşünüyorsan bu rüyadan bir an önce uyanmaya bak. Veya hayal dünyasın da yaşamaya devam edecem diyorsan sen bilirsin.
Damat gidince boş koltukta dolar düşmüştü. Boş koltuk bile daha iyi iş yapıyorsa bence yorumunu bir daha düşün. Ama sende haklısın gelenin başına kalacak yenen tüm naneler ve 2. bir fırsat doğacak sizlere :D

CHP konusunda bana göre haklısınız. CHP gerçekten AKP'ye çalışıyor olabilir ama biz eleştirince hemen CHP'ye mi verelim diyorsunuz. Bu ülkede sadece AKP-CHP ikilisi yok, başka partiler varken ne CHP ne de AKP'ye oy verilir.

Damat gidince boş koltukta dolar düşmüştü. Boş koltuk bile daha iyi iş yapıyorsa bence yorumunu bir daha düşün. Ama sende haklısın gelenin başına kalacak yenen tüm naneler ve 2. bir fırsat doğacak sizlere :D

Bilmediğin için bu tarz yorumlar yapman normal. Ama Bakan Albayrak faiz arttırımına karşıydı ve hiç faiz arttırmıyordu o yüzden de dolar yükselişte idi. İstifa edince yerine glecek bakanın faiz arttıracağı kesindi zaten. Faiz arttırıldığı gibi dolar HER ZAMAN DÜŞER.

Bunu bilmeyip bakan gitti boş koltuk bile iş yaptı sanmak deli saçması. Politik faizi düşük tutma taraftarıydı doları tutmak yerine en az 2 sene yüzde 8 bandın da tuttu Berat Albayrak. Ama o gittiği gibi aynı ay 10 oldu sonra 12-15 derken en son 18 oldu.
CHP konusunda bana göre haklısınız. CHP gerçekten AKP'ye çalışıyor olabilir ama biz eleştirince hemen CHP'ye mi verelim diyorsunuz. Bu ülkede sadece AKP-CHP ikilisi yok, başka partiler varken ne CHP ne de AKP'ye oy verilir.

Arkadaşım azcık siyaset biliyorsan azcık seçim sistemini ve seçimin mantığını biliyorsan YOK.
Başka parti yok. Barajı geçemiyecek partilere mi oy verilsin bunu mu istiyon.
50+1'i alanın kazandığı ve CHP'nin yüzde 20-25 cıvarı oyu olduğu iki turlu bir seçim de ya AKP ya CHP şuan sistem.

Geri
Yukarı