Dosya indirme sitelerinin internet hızını kısıtlaması nasıl engellenir?

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Diyelim ki ben 1GB'lik uygulamayı 10 dakikada indirebiliyorum. Ama bu site, internet hızımı yavaşlatarak bu süreyi 6-7 saat hatta daha fazlasına kadar çıkarabiliyor. Bunu nasıl önlerim?

Dosya alınacak sunucu kısıtlama yaparsa IDM ne yapsın? Yada bu kısıtlamayı atlatacak özel güçleri varsa ben bilmiyorum.
Ölçüm yaptığında göreceksin browser düz bağlantı ile indirirken idm dosyayı direkt sunucudan devralıyor kısıtlama tamamıyla yazılımsal site içi birşey server ağına bağlanmasını yavaşlamasını söyleyen internet protokolleri idm nin dışında kaliyor

Limit söz konusu internet sitesinin bağlantı hızını kendi tarafında kısıtlamasıyla gerçekleşiyor. Ya bu sitelerden premium üyelik alacaksınız ya da alan birinden link isteyeceksiniz.

Ölçüm yaptığında göreceksin browser düz bağlantı ile indirirken IDM dosyayı direkt sunucudan devralıyor kısıtlama tamamıyla yazılımsal site içi bir şey server ağına bağlanmasını yavaşlamasını söyleyen internet protokolleri IDM'nin dışında kalıyor.

Öyle olsa ücretli dosya paylaşım siteleri soluğu mahkemede alırdı. Ben ücretli bir dosya paylaşım sitesinin Free olan bağlantısını alıp IDM ile kullanıp Pro hızında indirme yaptım diyelim. Bu dosya paylaşım sitesi buna itiraz etmeyecek mi?

Öyle olsa ücretli dosya paylaşım siteleri soluğu mahkemede alırdı. Ben ücretli bir dosya paylaşım sitesinin Free olan bağlantısını alıp IDM ile kullanıp Pro hızında indirme yaptım diyelim. Bu dosya paylaşım sitesi buna itiraz etmeyecek mi?
Zaten zaman kısıtlaması var arka arkaya indirme mümkün değil diğer ikincisi boyut limiti yani küçük dosyalar

Yeni konular

Geri
Yukarı