Dota 2 custom games indirmeyi durduramıyorum

furkan karaal

Hectopat
Yer
Avcılar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar geçen yanlışlıkla Custom Games'i indirmeye başladım. Her Steam açıldığında indirmeye devam ediyor. Sağ taraftaki çarpı işaretine basıyorum ama Steam açıldığında tekrar başlıyor. Nasıl durdurabilirim? Diskteki dosyaları sil diye bir seçenek var ama Dota 2'yi siler diye korkuyorum.

O zaman sana önerim dota2 nin backup ını al sonra steami dota2 yi falan sil birdaha yukle bakalım birde bunu dene bundan sonra buyuk ihtimalle durdurması gerek yuklemeyi.

Ben başka bir şekilde düzelttim. Aynı durumu yaşayan arkadaşlar Steam'de Dota 2'nin üzerine sağ tıklayıp indirilebilir içerikler > Dota 2 Workshop Tools Dlc'nin yanındaki tik işaretini kaldırsınlar. Steam'i yeniden başlattığınızda indirme durmuş olacak.

Edit: Eğer diskteki kendine ayırdığı dosyalarıda silmek istiyorsanız Steam > steamapps > downloading > 570 isimli klasörün içinde dota_ugc isimli klasörü silin. (Arkadaşlar bu yöntemden pek emin değilim ama ben silip oyuna girdiğimde oyunda hiçbir sıkıntı yoktu. Güncellemelerinizi aldıktan sonra deneyin bu yöntemi.)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı