Drift L 125 alınır mı?

Benelli'den iyi mi hocam sen git bir parça arıza durumunu öğren. Herhangi bir arıza sonucu sezonu kapatan motoru bana savunmayın.

Benelli eski İtalyan Benelli değil biliyorsun değil mi parçaları da bulunuyor geçen senede falan kaldın sanırım.

125CC motor arıyorum 150CC'ye maalesef ehliyetim yetmiyor.

O zaman Benelli 125s daha iyi bir seçim olur aldıktan sonra cbs yi iptal ettirmeni tavsiye ederim yağmurlu havalarda arka fren kullansan bile önü sıkıyor bu da kazaya davetiye çıkartıyor.

Nknın bildiğim kronikleri şunlar beyin arızası, motor giderken stop etme, marş almama gibi gibi daha çok sayarım.

Mondial drift de sütten çıkmış ak kaşık değil sıfır olarak aldığım Çin motorum piston silindir yedi.

O zaman Benelli 125s daha iyi bir seçim olur aldıktan sonra cbs yi iptal ettirmeni tavsiye ederim yağmurlu havalarda arka fren kullansan bile önü sıkıyor bu da kazaya davetiye çıkartıyor.

Mondial drift de sütten çıkmış ak kaşık değil sıfır olarak aldığım Çin motorum piston silindir yedi.
Aynı sorun gibi nk dada var bayiden gelip krank kıranlar. En azından kaza yaptıktan sonra 1 sene motor yatmaz. Nk nın üst kapak contasından su kaçırması da ayrı bir olay.

Nknın bildiğim kronikleri şunlar beyin arızası, motor giderken stop etme, marş almama gibi gibi daha çok sayarım.

Hocam dediklerinize bakacak olursak sizin alınır dediğiniz drift L'nin kronik sorunları şunlar; benzin yememe stop etme, akü problemi, gösterge bozulması, marş yememe, debriyaj yememe, ön pulu sıyırması. Gibi gibi bir sürü kronigi var.

Hocam dediklerinize bakacak olursak sizin alınır dediğiniz drift L'nin kronik sorunları şunlar; benzin yememe stop etme, akü problemi, gösterge bozulması, marş yememe, debriyaj yememe, ön pulu sıyırması. Gibi gibi bir sürü kronigi var.
Diyorum ki aynı şeylerin çoğu nk da var ama parça bulunulurluğu açısından nk alırsanız yaza motor sürecem hevesiyle girip ufak arızada aylarca bekledikten sonra motordan soğursunuz. Drift L parça olarak daha avantajlı bunu demeye çalışıyorum hem arkadaş 125cc alacakmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı