DualSense Garanti Sorunu

Sinoeis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Trendyol sitesinde uygun fiyata Sony Eurasia garantili DualSense aldım. Fakat içimde bir tereddüt var. Acaba Eurasia garantili değil midir diye. Sayfada açıkça öyle olduğu yazıyor. Ama eğer Eurasia garantili çıkmazsa yapabileceklerim neler? Ürünü teslim almadım. Reddetmeyi düşünüyorum.

Eurasia garantili çıkmaz ise ürünü iade edebilme hakkın var. Ama sana tavsiyem TR garantili almandır. Ürünü garantiye yolladığında hem daha erken gelir, hem de sıkıldığın zaman satman kolay olur.

Eurasia garantili çıkmaz ise ürünü iade edebilme hakkın var. Ama sana tavsiyem TR garantili almandır. Ürünü garantiye yolladığında hem daha erken gelir, hem de sıkıldığın zaman satman kolay olur.
Yanıt için çok teşekkür ederim. Kutu açmam bir sıkıntı yaratmaz o zaman sanıyorum. TR garanti olayını tam anlayamadım. Sipariş verdiğim yer burası: Sony PS5 DualSense Kablosuz Kumanda (Eurasia Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol TR garantili midir sizce?

Turkiye Sony garantili olan ürün: ürünü alıp herhangi bir Sony mağazasına tamir için verebilirsiniz.

Eurasia ise, yurtdışı Sony garantili. Yani sen ürünü satıcıya gönderiyorsun oda yurtdışı Sony'e gönderiyor.

Genel olarak bu satıcı olanlar yurtdışından toplu olarak satın alıyor ve ucuza Türkiye'de kâr koyarak satıyor.

Bana sorarsan ben 100 daha verir Teknosa, Media Markt gibi mağazalardan alırım basın ağrımaz.
Yanıt için çok teşekkür ederim. Kutu açmam bir sıkıntı yaratmaz o zaman sanıyorum. TR garanti olayını tam anlayamadım. Sipariş verdiğim yer burası: Sony PS5 DualSense Kablosuz Kumanda (Eurasia Garantili) Fiyatı, Yorumları - Trendyol TR garantili midir sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı