TikTok Fenomeni Neşet Turan, Korkunç Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti

Normal arabaların çarptığı kişileri görenler bilir.
Bu abimizin parçalarını cımbız ile toplamışlardır.
Mekanı cennet olsun inşallah.

Normal arabaların çarptığı kişileri görenler bilir.
Bu abimizin parçalarını cımbız ile toplamışlardır.
Mekanı cennet olsun inşallah.
Muhtemelen iskeletinde çok kırığı vardı.

Fenomen Neşet Turan'ın öldüğü feci kaza kamerada! Kaza anı videosu izle!

Tir carpmamis, yari ticari arac carpmis "dedigine gore."

Kaynak;

Link'e tiklayinca video gelmiyor ama yuruyen adamlarin TikTok kanalindaki kardesinin yaptigi aciklama video.

Tir carpmamis, yari ticari arac carpmis "dedigine gore."

Kaynak;

Link'e tiklayinca video gelmiyor ama yuruyen adamlarin TikTok kanalindaki kardesinin yaptigi aciklama video.
Kamyon çarptı olayı canlı yayın görüntüsünün olmamasından dolayı ortaya çıktı. Görüntü gelince olaylar daha net anlaşıldı.

Allah rahmet eylesin.

Daha önce tır ile uzun yolculuk yaptım, tırcının o adamı görmesi imkansız. Yürüyen Adamlar resmen intihara gitmişler o zifiri karanlıkta reflektör yok bir şey yok.
Hocam tır değil, yarı ticari çarpmış. Ford Connect diyorlar. Tır olsa hantal araç derim, dönemez derim ama Connect ile döner diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hocam tır değil, yarı ticari çarpmış. Ford Connect diyorlar. Tır olsa hantal araç derim, dönemez derim ama Connect ile döner diye düşünüyorum.

Videodan gördüğüm kadarıyla Connect'e de bir şey çarpıyor. Sanıyorum tırın birisi Connect'e çarpıp savurdu, o da bunlara çarptı.

Bu videonun 9. ve 10. saniyelerinde Connect'in sol tarafında büyük ve eteklerinde sıralı lambalar olan bir araç görülüyor.

556.jpg

Videodan gördüğüm kadarıyla Connect'e de bir şey çarpıyor. Sanıyorum tırın birisi Connect'e çarpıp savurdu, o da bunlara çarptı.

Bu videonun 9. ve 10. saniyelerinde Connect'in sol tarafında büyük ve eteklerinde sıralı lambalar olan bir araç görülüyor.

Eki Görüntüle 2184559
IMG_0463.jpeg

videonun en başında yolda köpek var muhtemelen araba köpeğe çarpmamak için emniyet şeridine kırdı o arada çarptı

IMG_0464.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı