Dükkan sahibinin rahatsız edici nargile kokusu

inject01

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bizim evimizin altında dükkan var ve sürekli aksamlari nargile içiyorlar ve bizim evin içi tamamen nargile kokusu oluyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey, bir işletmeyse ve izni varsa bana ne der, şahıssa da aynısı olur.

Gidin önce düzgün düzgün anlatın derdinizi.

Türkiye'de insanlık mı? Hele o taksici olayından sonra, otobüste sen önce bindin indin kavgası yüzünden birbirini vuran millet.

Belki kimse yokken kapıya bir mektup vs. bırakabilirsin dükkan kapanınca.

Türkiye'de insanlık mı? Hele o taksici olayından sonra, otobüste sen önce bindin indin kavgası yüzünden birbirini vuran millet.

Herkes aynı değil hocam. Gidip düzgün düzgün konuşmakran zarar gelmez.

Ustam tatlı dil ile çözerse mükemmel olur diğer bütün yollar ile çözüm pek mümkün değil. Karşı taraf anlarsa karaktersiz değilse yardımcı olur çözersiniz ama düzgün konuşmanız lazım. Sonuçta bu tarz konularda hukuk ile bir yere varılmıyor.

Dostum normal git de bunda birşey yok adam derki "ne yapabiliriz" sende dersin abi havalandırma gibi birşey yap bize kokusu geliyor.
Kavga-dövüş gibi olaylar esnaflarda en son olucak şeydir, para konusunda her zaman sıkıntı olur ama koku konusunda olay çıkarıcaklarını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı