Rahatsız Edici Bir Ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Millerogness

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kamu Sektörü
Selamlar,

Bugün alıntı yaptığım bir mesajdan ötürü, rahatsız edici bir ceza aldım.
Ceza sebebi Technopat Sosyal Kuralları - Technopat Sosyal 17. madde'ye dayanıyor.

Ceza maddesinde geçen; "Hatalı mesajı şikayet etmek yerine alıntı yaptığınızda ceza alabilirsiniz."

Bu "alabilirsiniz" kısmı için, bu tür şeylere ceza verirken daha ılımlı olunamaz mı?
Ben zaten fazlasıyla dikkat eden biriyim yazım kurallarına ki bu sadece sosyale özel bir durum değil her platformda dikkat ederim.

Desem ki alıntı yaptığım mesajda çok absürt hatalar vardı, dikkatimi çeker raporlarım zaten.
Alıntı yaptığım mesaj düzenlendiği için ve düzenleme geçmişini göremiyor oluşumdan resmini ekleyemiyorum. Arzu ederse o geçmişi görebilen yöneticiler eklemesini yapabilir hem herkes de görür.

Puanın düşmesinin herhangi bir önemi yok ama verilen cezalar ilgili yöneticinin ruh haline bağlıysa, bu beni rahatsız ediyor. Onlarca insan bu duruma zaten dikkat edip, yönetici arkadaşların farkına varamayıp düzeltmediği mesajları rapor ederken, aynı yöneticilerin üyelerin fark etmediği mesaj için verdiği ceza ne kadar mantık dahilinde?

İyi forumlar, sabırla okuduğunuz için teşekkürler.

Adsız.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı