Durduk yere gelen USB bağlanma sesi

Creaters

Hectopat
Yeni aldığım bilgisayarda neredeyse 4-5 aydır sorunlarım bitmek bilmiyor. En son bugün bilgisayarı formatladım. Her şey tertemiz, bilgisayara WinRAR, sürücüler ve 1 adet oyun dışında hiçbir şey kurmadım. Oyun oynarken bir anda bilgisayara USB bağlanmış gibi ses geldi. Fakat herhangi bir şey bağlamadım. Normalde çok umursamazdım ama problem yaşadığım için detayına girmek istiyorum. 14:15 saatlerinde bilgisayara eklenen herhangi bir aygıt, USB vs görme şansım var mıdır? Windows'un böyle bir hizmeti var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Usbdeview veya alternatif bir portable programla usb geçmişine bakıp ayrıca olay görüntüleyicisini de bi incelemesin.Aynı uyarı sesine sahip başka sanal bir durum da olabilir.

Bilgisayarınızın marka modeli nedir? Belki kronik bir sorundur.
Hazır kasa hocam bir markası yok. İçerisinde de harici bir şey yok tertemiz kasa.

6600 XT
11400F
500 GB M2 SSD
16 GB RAM

Usbdeview veya alternatif bir portable programla usb geçmişine bakıp ayrıca olay görüntüleyicisini de bi incelemesin.Aynı uyarı sesine sahip başka sanal bir durum da olabilir.
Hocam olay görüntüleyicisinden nasıl inceleyeceğimi bilmiyorum. Açıyorum ama bir şey anlamıyorum oradan.

Hazır kasa hocam bir markası yok. İçerisinde de harici bir şey yok tertemiz kasa.

6600 XT
11400F
500 GB M2 SSD
16 GB RAM

Hocam olay görüntüleyicisinden nasıl inceleyeceğimi bilmiyorum. Açıyorum ama bir şey anlamıyorum oradan.
Bu video'yu incele usb ile ilgili bir durum değilse aynı ses ile tetiklenen başka bir durum vardır.Sesten hemen sonra olay görüntüleyicine kayıt edilir ordan tarih saat göre bakarak tetikleyen durumu araştırıp çözebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı