Dying Light vs Dying Light 2

Daha fazla  
İkisini de oynadım linçlemeyin ama bana nedense Dying Light 1 daha iyi gelmişti dünyanın içine daha çok girmiştim ve çok aşırı oynamıştım bıkmadan usanmadan ama Dying Light 2 bitti bir daha oynayamadım oyun kötü değil aksine çok güzel ama 1. oyun daha güzeldi sanki sizce bende mi sorun var harbiden öyle mi?

İkisini de oynadım linçlemeyin ama bana nedense Dying Light 1 daha iyi gelmişti dünyanın içine daha çok girmiştim ve çok aşırı oynamıştım bıkmadan usanmadan ama Dying Light 2 bitti bir daha oynayamadım oyun kötü değil aksine çok güzel ama 1. oyun daha güzeldi sanki sizce bende mi sorun var harbiden öyle mi?

Hocam Dying Light 1 size neden daha iyi geldi anlatmak ister misiniz?

Ben şuan Dying Light 1 oynuyorum. Gayet keyifli ve sürükleyici bir hikayeye sahip ve Türkiye'de geçiyor olması da ekstra keyif katıyor. Oynanış olarakta gayet güzel. Dying Light 2 nasıl bilmiyorum inşallah yakın zamanda onu da oynayacağım.

Hocam Dying Light 1 size neden daha iyi geldi anlatmak ister misiniz?

Fizikleri ve hikayesi daha iyi geldi oynarken daha çok eğlendim daha çok oynadım harita tasarımı renkler daha iç açıcıydı bu kadar Dying Light 2'ye kötü demiyorum sadece 1 daha iyi gibi geldi bana.
Ha bu arada 2017 de oynadım yani baya oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı