Çözüldü EA FC 24 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozemheri

Hectopat
Merhaba arkadaşlar eafc 24 kariyerde maç oynuyorum bir süre sonra oyun bir anda kapanıyor maça girmediğim sürece sorun yok yardımcı olabılırsenız sevinirim.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdük bilgisayarcım sağ olsun, DDR 5 6600 MHz 2x16 ramlarimden kaynaklandığını saptadı 4800 MHz'ye çekince atma falan hiçbir şey kalmadı istediğim ayarlarda da oynuyorum rahat rahat.
Ben direkt tamamen belgelerden FC 24 ile ilgili olan her şeyi sildim ve oyun dosyalarını doğruladım düzeldi kanka bir dene istersen. Bir de DirectX indirmeyi unutma belki ondan da kaynaklanıyordur.

Yok olmuyor bütün çözümleri denedim en maximum ayardan en basit ayarlara ne varsa ne dedilerse her şeyi yaptım 4070 Ti süperli setup kurdum eski sistemimi sattım bilsem böyle olacağını hiç kurmazdım sadece fut oynuyorum bir de hiç gerek yokken çıldırmak üzereyim.

Bro bende de oluyor aynısı 5-6 saniye sonra oyundan atıyor.

Ne yapacağız şimdi ağustosa kadar oynanan bir oyunu bu dönemde oynamayacazmı ön satış aldım bir de o derece bağımlığıyım futa ben ya delireceğim

Yok olmuyor bütün çözümleri denedim en maximum ayardan en basit ayarlara ne varsa ne dedilerse her şeyi yaptım 4070 Ti süperli setup kurdum eski sistemimi sattım bilsem böyle olacağını hiç kurmazdım sadece fut oynuyorum bir de hiç gerek yokken çıldırmak üzereyim.

Ne yapacağız şimdi ağustosa kadar oynanan bir oyunu bu dönemde oynamayacazmı ön satış aldım bir de o derece bağımlığıyım futa ben ya delireceğim
Dostum herketse olan hata bu herkes dediğim çoğu kişide yani merak etme bendede rx 6650 xt var bendede atıyor

Dostum herketse olan hata bu herkes dediğim çoğu kişide yani merak etme bende de RX 6650 XT var bende de atıyor.

Anlıyorum birçok insan aynı şeyden şikayetçi ve hala doğru düzgün çözüm bulunamamış kaç yıldır oynarım böyle çözümsüz bir sorun görmedim bu nedir anlamadım gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı