Çözüldü EA FC 24 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozemheri

Hectopat
Merhaba arkadaşlar eafc 24 kariyerde maç oynuyorum bir süre sonra oyun bir anda kapanıyor maça girmediğim sürece sorun yok yardımcı olabılırsenız sevinirim.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdük bilgisayarcım sağ olsun, DDR 5 6600 MHz 2x16 ramlarimden kaynaklandığını saptadı 4800 MHz'ye çekince atma falan hiçbir şey kalmadı istediğim ayarlarda da oynuyorum rahat rahat.
Arkadaşlar sorunu çözdük bilgisayarcım sağ olsun, DDR 5 6600 MHz 2x16 ramlarimden kaynaklandığını saptadı 4800 MHz'ye çekince atma falan hiçbir şey kalmadı istediğim ayarlarda da oynuyorum rahat rahat.

Çözüm
Nasıl yapacağım acil cevap verrr.

Dostum BIOS'tan RAM frekans değerlerini taban seviyesine çekti bendeki 4800'dü belki 5000 - 5200 böyle böyle 6600'e kadar test ederek arttırabilirdik, bence bilgisi tecrübesi olan birinden yardım alman daha doğru olur bende ilk defa yaptım MSI BIOS Sett'in RAM ayarlarından yaptık bundan sonrasını destek alarak yapsan daha iyi olur üç gündür Full Ultra ayarlarda oynuyorum düzeldi yani.

Dostum BIOS'tan RAM frekans değerlerini taban seviyesine çekti bendeki 4800'dü belki 5000 - 5200 böyle böyle 6600'e kadar test ederek arttırabilirdik, bence bilgisi tecrübesi olan birinden yardım alman daha doğru olur bende ilk defa yaptım MSI BIOS Sett'in RAM ayarlarından yaptık bundan sonrasını destek alarak yapsan daha iyi olur üç gündür Full Ultra ayarlarda oynuyorum düzeldi yani.
Kimse bilmiyoru ki bu bios dediğin del tuşuna mı basmalıyıyım bide. Ram hızını arttırcskmıyım 2400 yaptın çünkü ve yine attı

Kimse bilmiyor ki bu BIOS dediğin del tuşuna mı basmalıyıyım bir de. RAM hızını arttırcsk mıyım 2400 yaptın çünkü ve yine attı.

Dostum DDR4 RAM frekansın zaten düşükmüş ben 6600'den 4800'e düştüm öyle düzeldi benim RAM'lar DDR5 moderatöre mesaj at istersen belki bir link falan paylaşır.

Kimse bilmiyor ki bu BIOS dediğin del tuşuna mı basmalıyıyım bir de. RAM hızını arttırcsk mıyım 2400 yaptın çünkü ve yine attı.

Anakartının marka modeline göre öğren netten BIOS tuşunu ama benim sana tavsiyem kurcalamamam yönünde çünkü yanlış anlama ace misin anladığım kadarıyla sisteminde sorun çıkarabilirsin.

Geri
Yukarı