EA FC 24 sürekli donuyor

RTX 4070M i7 13700HX 32 GB RAM ile aynı sorunları yaşıyorum. Ara sahne takılmaları, maç içi takılmalar, kornerlerde 30-40 FPS falan oluyor oyun. Çözümü bulabildiniz mi?

Hocam yeni gördüm kusura bakma. Bu konuyu actıgım günden beri dogru düzgün girmedim. Yapmadıgım ayar kalmadı düzelme yok. Konu altında bir arkadas
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu atmıstı ama ekstra SSD lazım ben de olmadıgı için yapamadım bir şey diyemem çalışıyor çalışmıyor diye ama yorumlarda herkes teşekkür ediyor adama (EA24'te de çalıştığını söyleyenler var)

FIFA 22 oynadığım dönemde çok çok nadir ufak takılmalar oluyordu. 23'ü almamıştım. 24 Epic'te oldukça uygun bir fiyata düşünce almak istedim ama oyun o kadar fazla donuyor ki herhangi bir zevk alamıyorum. Online bir rakibe oynamadığım sürece sadece donuyor oldukça bir süre geçtikten sonra geliyor olduğu yerden. Ama Online oynarken oyun donuyor 20 saniye civarı ve sonrasında hızlanmış bir şekilde herhangi bir müdahalem olmadan adam gol atıyor ve bu döngü hiçbir şekilde değişmiyor. Aşağıya Online olmayan bir maçtan görüntüler koyacağım maçta 10 dakikada bu kadar takılırsam gerisini siz düşünün.
Ayarlarımı da aşağıya koyacağım, yardım edebilecek biri var mı? O kadar delirtiyor ki oyun.
Video 1:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video 2:

Not: Ekran kartı 1660 Super)

Bu videodakileri yaptıktan sonra düzeldi diyebilirim.

FIFA 22 oynadığım dönemde çok çok nadir ufak takılmalar oluyordu. 23'ü almamıştım. 24 Epic'te oldukça uygun bir fiyata düşünce almak istedim ama oyun o kadar fazla donuyor ki herhangi bir zevk alamıyorum. Online bir rakibe oynamadığım sürece sadece donuyor oldukça bir süre geçtikten sonra geliyor olduğu yerden. Ama Online oynarken oyun donuyor 20 saniye civarı ve sonrasında hızlanmış bir şekilde herhangi bir müdahalem olmadan adam gol atıyor ve bu döngü hiçbir şekilde değişmiyor. Aşağıya Online olmayan bir maçtan görüntüler koyacağım maçta 10 dakikada bu kadar takılırsam gerisini siz düşünün.
Ayarlarımı da aşağıya koyacağım, yardım edebilecek biri var mı? O kadar delirtiyor ki oyun.
Video 1:

Video 2:

Not: Ekran kartı 1660 super)

Bu videodakine göre ayarlama yaptıktan sonra sorun gitti diyebilirim.

Geri
Yukarı