EA FC 24 ultimate team oyuncu önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna başlayalı çok olmadı ama kadrom hafif iyi gibi. Reytingi su anlik 89. Bir tane sağ kanat arıyorum 50 bin paraya kadar anca alabilirim ama ucuz olsa daha iyi olur.

Başka onerebilceginiz oyuncular var mı ucuz ama iyi olan?

Şu anlık şu ikisini belirledim: Zaha 12 bin, Cissoko ise 36 bin. Cissoko daha iyi gözüküyor. Hızı 97, şut olarak da zahanın bir tık altında.

Önerilerinizi bekliyorum, hangisini alayım?

IMG_20231225_142716.jpg

Az daha biriktirip fırtına promosundan bernardo silva alıp oynatabilirsin iyi topçudur cissoko zatne koşmaktan başka bir şey yapmıyor.

Az daha biriktirip fırtına promosundan bernardo silva alıp oynatabilirsin iyi topçudur cissoko zatne koşmaktan başka bir şey yapmıyor.

Hocam peki şu kkg görevlerinden alınabilen 93 reytingli harry kanenin kartı nasıl acaba güzel mi çünkü bayağı oyuncu vererek o görevi tamamlayacağım çok az kaldı sizce değer mi?

Hocam peki şu kkg görevlerinden alınabilen 93 reytingli harry kanenin kartı nasıl acaba güzel mi çünkü bayağı oyuncu vererek o görevi tamamlayacağım çok az kaldı sizce değer mi?

Tam bir çöp. Onu yapacağına zidane yap derim.

KKG'de herkesin kolayca yapabildiği kartlar genelde sıradan veya cidden çöp kartlar oluyor ama oyuna sağlam para basarak ücretli güzel paketleri açıp değerli oyuncu almıyorsan veya düşük paketlerden değerli oyuncu çıkarabilecek şansın da yoksa bu kolay alınabilen KKG kartlarını almaya da mecburuz bir bakıma.

Hangi oyuncuyu alırsan al bir halta yaramıyor küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi. Bu kadar aşağılık bu kadar lanet bu kadar bilmemnesonik bir sistem olamaz. Adama gol atıyorum sonrasında oyun ona gol attırmak için uçan kaçan her topu bir şekilde adamın ayağına getiriyor. Şut atıyorum kaleci ayak ucuyla bile kurtarmaya başlıyor. İşin sonunda 2-0 yendiğim maçları hep 5-4, 5-3 gibi yenilip kanser olup kapatıyorum oyunu. Momentum yok demeyin kesinlikle bu lanet sistem var.

Hangi oyuncuyu alırsan al bir halta yaramıyor küfür etmemek için zor tutuyorum kendimi. Bu kadar aşağılık bu kadar lanet bu kadar bilmemnesonik bir sistem olamaz. Adama gol atıyorum sonrasında oyun ona gol attırmak için uçan kaçan her topu bir şekilde adamın ayağına getiriyor. Şut atıyorum kaleci ayak ucuyla bile kurtarmaya başlıyor. İşin sonunda 2-0 yendiğim maçları hep 5-4, 5-3 gibi yenilip kanser olup kapatıyorum oyunu. Momentum yok demeyin kesinlikle bu lanet sistem var.

Defansif tarzını geliştir o zaman. Momentum falan dediğin şey 2021'de kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defansif tarzını geliştir o zaman. Momentum falan dediğin şey 2021'de kaldı.
Sen momentum olmadığını mı idda ediyorsun? Arkadaşa katılıyorum çoğu oyunda oyun sana yada rakibe üstünlük veriyor her top önüne düşüyor, basit müdahaleler ile topu alıyor oyuncular birden kötürüm olup iki pas atamıyor vs.
Daha dün iki farklı maçta öndeyim adam vuruyor dönen top önüne düşüyor tekrar karşılıyorum bu sefer gelip defans oyuncum kalecime çarpıyor sonra top çarpıyor kaleye giriyor böyle şeylerle çok karşılaştım. Ayrıca defansını mükemmel derecede geliştirmen de pek birşey ifade etmiyor karşı taraf biraz beceri yapabiliyorsa topu alır orta sahadan tek başına tüm orta saha ve defansını geçer gol atar. Böyle dandik bir oynanışı var oyunun. Bunları kabul etmeyen biriyle momentum var yok diye tartışmam daha da.

Sen momentum olmadığını mı iddia ediyorsun? Arkadaşa katılıyorum çoğu oyunda oyun sana ya da rakibe üstünlük veriyor her top önüne düşüyor, basit müdahaleler ile topu alıyor oyuncular birden kötürüm olup iki pas atamıyor vs.
daha dün iki farklı maçta öndeyim adam vuruyor dönen top önüne düşüyor tekrar karşılıyorum bu sefer gelip defans oyuncum kalecime çarpıyor sonra top çarpıyor kaleye giriyor böyle şeylerle çok karşılaştım. Ayrıca defansını mükemmel derecede geliştirmen de pek bir şey ifade etmiyor karşı taraf biraz beceri yapabiliyorsa topu alır orta sahadan tek başına tüm orta saha ve defansını geçer gol atar. Böyle dandik bir oynanışı var oyunun. Bunları kabul etmeyen biriyle momentum var yok diye tartışmam daha da.

Tartışma zaten ağlamaya devam edin ya da silin geçin her tezeğe bahaneniz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı