EA Games oyunlarında anticheat hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Emirko

Centipat
Daha fazla  
RAM
G.Skill 16 GB (2x8GB) flare X DDR4 3200MHz CL16 1.35v Dual kit RAM
Ekran kartı
RX 6700
Anakart
Gigabyte b550m ds3h
İşlemci
Ryzen 5 5600
Dostlar selam EA Games oyunları çalıştırdığımda başlamıyor. Açmam için anticheat üzerinden oyun klasörüne repair atmam gerekiyor. Ve bilgisayarı her açıp kapatığımda bu işlemi tekrarlamam gerekiyor. EA uygulaması içinden de oyunlara repair çekiyorum sorun yine aynı düzelmiyor. Var mı bu sorunu yaşayan ya da çözüm bilen?

Dostlar selam EA Games oyunları çalıştırdığımda başlamıyor. Açmam için anticheat üzerinden oyun klasörüne repair atmam gerekiyor. Ve bilgisayarı her açıp kapatığımda bu işlemi tekrarlamam gerekiyor. EA uygulaması içinden de oyunlara repair çekiyorum sorun yine aynı düzelmiyor. Var mı bu sorunu yaşayan ya da çözüm bilen?

Aynı sorun haftalardır bende de var bir türlü çözemedim FC24 için oluyor sorun bende.

Bende de BF42 ve FC24 başka EA oyunum yok zaten 😄 FC24 sıkıntı yapmıyordu o da yapmaya başladı.

Anlamadığım sorun repair yapıyorum düzeliyor sonra PC'yi yeniden açınca aynen devam ediyor yabancı forumlardaki çözümleride denedim ama bir türlü çözüm bulamadım güncelleme falan bekleyeceğiz belli ki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı