EA App Xbox EA hesabına bağlı Xbox hesabını kaldırıp farklı bir Xbox hesabı bağlama

Aegean35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da yazdığım gibi EA hesabıma bağlı farklı bir Xbox live hesabım var fakat ben şu an farklı bir Xbox live hesabında Game Pass aldım. Ve şu anki Xbox live hesabımdan bir EA oyunu indirmek istiyorum fakat güncel hesabımı kullandığım EA hesabına bağlayamıyorum. EA hesabıma bağlamış olduğum eski Xbox live hesabımın bağlantısını kaldırıp güncel Xbox live hesabım ile değiştirebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba, başlıkta da yazdığım gibi EA hesabıma bağlı farklı bir Xbox live hesabım var fakat ben şu an farklı bir Xbox live hesabında Game Pass aldım. Ve şu anki Xbox live hesabımdan bir EA oyunu indirmek istiyorum fakat güncel hesabımı kullandığım EA hesabına bağlayamıyorum. EA hesabıma bağlamış olduğum eski Xbox live hesabımın bağlantısını kaldırıp güncel Xbox live hesabım ile değiştirebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.
Ea hesabına giriş yap, sayfa ingilizce dilindeyse sağ üstte 3 çizgi falan olacak tıkla ona sonra my account kısmına tıkla aşağıda açılan bölmede link or unlink my accounts gibi bir sekme olması lazım oraya girip değiştirebilirsin

Ea hesabına giriş yap, sayfa ingilizce dilindeyse sağ üstte 3 çizgi falan olacak tıkla ona sonra my account kısmına tıkla aşağıda açılan bölmede link or unlink my accounts gibi bir sekme olması lazım oraya girip değiştirebilirsin
Ek olarak xbox hesabından çıkış yapmadan önce google hesabını ea hesabına bağla, hesabın kaybolmasın

EA hesabına giriş yap, sayfa İngilizce dilindeyse sağ üstte 3 çizgi falan olacak tıkla ona sonra my account kısmına tıkla aşağıda açılan bölmede link or unlink my accounts gibi bir sekme olması lazım oraya girip değiştirebilirsin.

Ek olarak Xbox hesabından çıkış yapmadan önce Google hesabını EA hesabına bağla, hesabın kaybolmasın.

EA hesabıma girdim kullanmadığım Xbox live hesabımın bağlantısını kaldırdım, şu anda kullandığım Xbox live hesabımı eklemeye çalışınca böyle oldu:

Dosya Ekleri

• 1714420930926.png
    1714420930926.png
    28,2 KB · Görüntüleme: 7
EA hesabıma girdim kullanmadığım Xbox live hesabımın bağlantısını kaldırdım, şu anda kullandığım Xbox live hesabımı eklemeye çalışınca böyle oldu:
Hmm, aynı olay epic games'te de vardı. Her hesap için 1 hak veriyor sanırım

Yabancı forumlara baktım, ea account sayfasına girdiğinde destek ekibi gibi bir şey çıkıyor, önceden bir xbox hesabı bağladığını ve yenisini bağlamak istediğini söylediğinde halledebilirler, çeviri kullanıp yazabilirsin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı