Çözüldü Eğimli pim olan akıllı saate düz pimli kordon takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Merhabalar iyi Sosyal'ler geçenlerde Haylou solar 05 sipariş ettim yanında da linkini koyduğum kayışlardan 2 adet aldım.
Şimdi saatin orijinal kayışı araştırdığım kadarıyla biraz eğimli fakat bu satılan kordonlar düz pimli yorumlarda solar 05 ile uyumlu olduğunu yazmışlar ama ben emin olamadım. Daha önce takan vs var mı?
@Sercan1096 @Mortis06
@SARAÇLI
@Furkan_D
@SondanBaştan68
@DarKSaGaa @babaproo sanırım forumda bu saati kullanan herkesi etiketledim kusura bakmayın biraz sabırsızım 😄

Son düzenleme:
Çözüm
Haylou Solar LS05 modeli 22Mm kordona sahiptir, takabilirseniz kordonlar uyumlu olacaktır, her ikisi de 22mm.
Haylou Solar LS05 modeli 22Mm kordona sahiptir, takabilirseniz kordonlar uyumlu olacaktır, her ikisi de 22mm.
Teşekkürler 22mm olarak sorun yok da bazı kişiler bu pimler düz olduğu için takamamış onu merak ettim.
Ekran Alıntısı.PNG

Teşekkürler 22mm olarak sorun yok da bazı kişiler bu pimler düz olduğu için takamamış onu merak ettim.
Eki Görüntüle 1361362
Ben 2 tane ekstra kordon sipariş ettim hocam mavi ve beyaz olmaz üzere. Takılışı gerçekten zor bu arada. Kordonlar 22mm olduğu için sıkıntı çıkmadı takabildim. Alabilirsiniz yani.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Takarken yardım alırım sizden.
Alabilirsiniz ama yardım isteyecek kadar karmaşık değil hocam. Ufak pin gibi bir şey var onu geriye çekip saatin kordon yuvasına oturtuyorsunuz. Saat yuvarlak olduğu için kordonun yuvasını biraz engelliyor ondan dolayı biraz zor oturuyor. Yapamazsanız yardımcı olurum tabii ki.

Geri
Yukarı