Ekran Kartı + Anakart + Güç Kaynağı alacağım 1000 TL bütçe

Bende Everest'in klavye mouse seti var. Terletmesi dışında, çatır çutur sesleri dışında, kullanım uzaklığı dışında, tuşların kalitesiz olması dışında bir problemi yok. Ha bir de mouse'daki pil ömrü.

Hatta dün kasayı arkadaşa götürdüm, döndüğümde kasanın yarısını bulamadım.

Başka ne kaldı :D.
Bende de Evrese'nin USB adaptörü vardı. Bir baktım aşırı ısınıyor çalışmıyor. Çöp oldu. Aynısından almak zorunda kaldım. Aldığım zaman 4-5 ay önceydi. Asus'un USB adaptörü o zaman Vatan'da yoktu. Antenli bir tane vardı ama oda çok pahalı arkadaş. BackTrack'e destek verip vermediğini bilmiyordum. Sonuçta Evrese ve Everest pişmanlıktır :D.

Hocam elimde Everest kasa var. Kasa yıkılıyor :D.
Nasıl yıkılıyor ?

Bende de Evrese'nin USB adaptörü vardı. Bir baktım aşırı ısınıyor çalışmıyor. Çöp oldu. Aynısından almak zorunda kaldım. Aldığım zaman 4-5 ay önceydi. Asus'un USB adaptörü o zaman Vatan'da yoktu. Antenli bir tane vardı ama oda çok pahalı arkadaş. BackTrack'e destek verip vermediğini bilmiyordum. Sonuçta Evrese ve Everest pişmanlıktır :D.
Şuan kasadan bahsediyoruz sen adaptörden ...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı