Ekran kartı iadesi için dilekçe nasıl olmuş?

Öncelikle yazdığınız, bilgilendiğrdiğinz ve değer verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bende özellikle o feragat kısmını hakem heyetine sordum ve onlarda o iptal ettiğim dilekçemin sebebine başka bir heyette açma sebebi ile iptal etmiştir yazdılar. Hatta tam halini de ekleyeyim. Belki böyle oldugunda burada okuyacak heyet bunu da düşünür sizin fikriniz nedir etkisi olur mu böyle bir gerekçe eklemelerinin?

Sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum; burada haktan feragat söz konusu değil, lakin (yanlış hatırlamıyorsam deprem dolayısıyla adres değişikliği yapmıştınız) deprem sebebiyle yaşanılan durumdan ötürü adres değişikliğine gidildiğini yazıya geçirseydiniz çok daha hoş olurdu. Onun dışında yine de herhangi bir hak kaybının söz konusu olacağını düşünmüyorum.

@LuciFeriaNx arkadaşın dedikleri doğru; diğerlerinin dediklerine itibar etmeyiniz.

Sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum; burada haktan feragat söz konusu değil, lakin deprem sebebiyle yaşanılan durumdan ötürü adres değişikliğine gidildiğini yazıya geçirseydiniz çok daha hoş olurdu. Onun dışında yine de herhangi bir hak kaybının söz konusu olacağını düşünmüyorum.

@LuciFeriaNx arkadaşın dedikleri doğru; diğerlerinin dediklerine itibar etmeyiniz.
teşekkür ederim.Onu belirtmedim çünkü zaten thh başvuru için adres değişiklliği olmadan başvurulmuyodu yani ordakı gorevlı bana bunu dedi.Karar vericek olan kişilerde biliyodur bunu inşallah.Sadece ya satın aldıgım fırmanın oldugu yere veya ıkamet ettıgım yere basvuru yapabiliyorum.İnşallah sıkıntı oluşturmaz.

Sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum; burada haktan feragat söz konusu değil, lakin (yanlış hatırlamıyorsam deprem dolayısıyla adres değişikliği yapmıştınız) deprem sebebiyle yaşanılan durumdan ötürü adres değişikliğine gidildiğini yazıya geçirseydiniz çok daha hoş olurdu. Onun dışında yine de herhangi bir hak kaybının söz konusu olacağını düşünmüyorum.

lucifer hocam bu konularda bilgili ve tecrübeli sağolsun gene bilgilendirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı