Ekran kartı sürücülerini nasıl güncelleriz?

Zepett8

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı açarken bazen ve açılma sırasında USB falan taktığımda genellikle page in nonpaged fault area mavi ekranını alıyorum. Aynı zamanda güncelleme yapamıyorum bir sürü belirttiğim hata kodundaki mavi ekranları alıyorum bazen de güncelleme yapabiliyorum. Microsoft destekde talep açtığımda ekran kartı sürücüleriyle alakalı olduğu söylendi. Ekran kartı sürücülerimi nasıl güncelleyebilirim?
Ekran kartı: GeForce 410M.

Bilgisayarımı açarken bazen ve açılma sırasında USB falan taktığımda genellikle page in nonpaged fault area mavi ekranını alıyorum. Aynı zamanda güncelleme yapamıyorum bir sürü belirttiğim hata kodundaki mavi ekranları alıyorum bazen de güncelleme yapabiliyorum. Microsoft destekde talep açtığımda ekran kartı sürücüleriyle alakalı olduğu söylendi. Ekran kartı sürücülerimi nasıl güncelleyebilirim?
Ekran kartı: GeForce 410M.
Geforce Experience üzerinden yapmanızı öneririm.

Bu tip mavi ekran hataları ekran kartı driverindan değil RAM ya da HDD'den dolayı olabilir. RAM ve HDD testi yaparak kontrol edin.

Hocam güncelleme yaparken strtrail.txt adında bir hata almıştım. Dosyayı incelediğimde sürücülerle alakalı olduğu yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı