Ekran Kartı Yük Altında 70-80 Derece Normal mi?

Redwire

Hectopat
Daha fazla  
Sıcak yaz aylarından dolayıdır diye düşünüyorum fakat emin olmak istedim. Yük altındayken 70-80 derece arası gidip geliyor, bu normal mi ?

Bence pek normal değil. Ama gerçekten bıktım, neden model belirtilmiyor böyle konularda. Hep bizden tahmin etmemizi bekliyorlar. Müneccim değiliz sonuçta. 70 ila 75 derece arası normaldir, üzeri FE model olmadıkça normal değildir bence.

Bence pek normal değil. Ama gerçekten bıktım, neden model belirtilmiyor böyle konularda. Hep bizden tahmin etmemizi bekliyorlar. Müneccim değiliz sonuçta. 70 ila 75 derece arası normaldir, üzeri FE model olmadıkça normal değildir bence.

İmzam kısmında özelliklerim yazıyor.

• ASUS R9 380 4GB
  • Intel i5 6402p 2.8 GHz
  • MSI B150m PRO-VDH
  • Kingston Hyperx 8GB 2133 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzanızı göstermek yerine direk yazsanız daha iyi olurdu. Asus'un eski kart tasarımlarını hiç beğenmiyorum. Bir çok modelde VRAM'lere termal pedsiz tasarım yapılmıştı. Umarım sizinki öyle değildir tam modeli yazar mısın? Veya resmini çekersen yeter.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı