Ekran kartina işlemci yükü yüklenebilir mi?

Bir de ywni bir ekran karti sipariş ettim RX6700 bu işlemciyle 60 FPS oynatır mı orta ayarlarda ileride işlemciyide deistrcem

Bu işlemci ile darboğazın en tepe seviyesini yaşarsınız. En azındna R5 5600 gibi bir işlemci almanızı öneririm. Alana kadar kullanılır.

Bu işlemci ile darboğazın en tepe seviyesini yaşarsınız. En azındna R5 5600 gibi bir işlemci almanızı öneririm. Alana kadar kullanılır.
Şuanki işlemciyle cyberpunk oynatirmi 60 fps orta ayarlarda bayramda dediginiz gibi r5 5600 alicam ama anakart ram da degişicegi için 1 2 ay beklicek ozamana kadar yeni nesil oyunlari 60 fps oynatirmi god of war cyberpunk horza vb

Bide ywni bir ekran karti siparis ettim rx6700 bu işlemciyle 60 fps oynatirmi orta ayarlarda ilerde işlemciyide deistrcem
Önce işlemci değiştirseydiniz keşke. Şu anki işlemciniz ile pek bir şey alamazsınız o ekran kartından.

Şu anki işlemciyle Cyberpunk oynatır mı 60 FPS orta ayarlarda bayramda dediginiz gibi R5 5600 alacağım ama anakart RAM da degişicegi için 1 2 ay beklecek o zamana kadar yeni nesil oyunlari 60 FPS oynatır mı God of War Cyberpunk horza vb

O zamana kadar hikayeli oyun oynayıp boşa harcamayın oyunları. Forza falan oynayın. Ortada 60 alırsınız muhtemelen.

Şu anki işlemciyle Cyberpunk oynatır mı 60 FPS orta ayarlarda bayramda dediginiz gibi R5 5600 alacağım ama anakart RAM da degişicegi için 1 2 ay beklecek o zamana kadar yeni nesil oyunlari 60 FPS oynatır mı God of War Cyberpunk horza vb

Grafikleri Full eyip denemek lazım. Akıcı olur diye düşünüyorum.

DSR ile oyunu 2K ya da 4K'da açmayı denemek lazım. Yüksek çözünürlükte yükü ekran kartına yüklemeye çalışarak daha fazla FPS alınabilir belki.

Evet 2K denenebilir. 4K da ekran kartı kurtarmaz ama 2K DSR ile denenirse güzel sonuçlar alınabilir haklısınız.

Nasıl oluyor hem 2kya çıkarıp hem daha yuksek FPS almak anlamadım ve monitörüm 1080p olur mu yine de

Zaten DSR'ın olayı görüntüyü monitöründen daha yüksek çözünürlüklerde işleyebilmek. Aslında sizin için en mantıklısı ekran kartı siparişini indirim falan yakalayıp almadıysanız iptal edip işlemci ekran kartı almak. Ekran kartını para olunca almak olur.

Zaten DSR'ın olayı görüntüyü monitöründen daha yüksek çözünürlüklerde işleyebilmek. Aslında sizin için en mantıklısı ekran kartı siparişini indirim falan yakalayıp almadıysanız iptal edip işlemci ekran kartı almak. Ekran kartını para olunca almak olur.
ya aslında paranın yarısını babam vericekti bendede 3500 gibi bi par5a vardı ondan en pahalı parça olan ekran kartını değiştirmek istedim işlemci vb onları sonra değiştiricem ozaman kadar bir fark yaratırmı onu merak ettim ve en fazla verimi nasıl alırım diye

Grafikleri Full eyip denemek lazım. Akıcı olur diye düşünüyorum.

Ekran kartim geldi 30 FPS veriyor nasıl 60'a çıkaracağım biluyor musunuz ekran karti %70'lerde çalişiyor işlemci %100

Son düzenleme:

Geri
Yukarı