Ekranda çizgiler çıkma sorunu

cengiz54

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı ilk açtığımda çıkıyor çizgiler fakat açılış ekranında olmuyor. Şifreyi girip masaüstüne gelince çıkıyor çizgiler neden olduğunu anlamıyorum ve he rgeçen gün dahada çok artıyor. Resimdede görebilirsiniz çizgiler çıkınca PC saniyelik olarak donuyor bazen tüm ekranı bile kaplıyor donanımsal bir sorunsa veya tamir gerekiyorsa yardımcı olun ve kaçpara tutar tamiri?
2016-01-19 11.08.47.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna benzer bir sorun bendede vardı. Bu şekilde gözüküyordu. Sonra kapladığı alanlar arttı. Daha sonra bilgisayar açılmamaya başladı. Ekran kartımı değiştirdim. (toplamda 1-2 hafra sürdü bu süreç) Sizde de aynısı olacak diye bir durum yok fakat ekran kartından olabilir diye düşünüyorum.

arkadaşlar print ile çektiğim de resimde gözükmüyor leptopu hdmı ile televizyona bağladığımda televizyonda çıkmıyor sadece benim ekranda çıkıyor ve sadece mesela akşam kapatıp sabah bilgisayarı açtığımda oluyor 2 dk sonra geçiyor Yardım PLZZZ

Bilgisayar leptop kendi ekranı yani televizyona hdmı ile yansıtma yaptım 2sinede baktım yani leptop ekranıda televizyondanda açıktı sadece leptop ekranında oluyodu sorun monitör deyse kaç para ya patlar tamda leptopu satıcaktım bu 1500tl lik oyun bilgisayarını topluyorumda satınca topluycam

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı