Ekranda çizgiler oluşuyor

Kaan1041

Kilopat
Yer
Opeth
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay öncesinde de aynı şey olmuştu, oyundatken ya da internetteyken pc donuyor ekran full tek renk çizgiler oluyor ve mavi ekran verip reset atıyor. Ekran kartını garantiye verdim perşembe geldi. Sonra pc yi win 10 a yükselttim açılınca amd driver kullanılamıyor uyumluluk sorunu dedi, bir kaç saat sonra görüntü boztu bende win 10 driveri yükledim 8 inkini silmeden, sonra silmeye çalıştım win 10 unkini sildi sonra tekrar kurdum win 10 unkini win 8 inkinin klasörünü sildim, ddu diye bir program kurdum o driveri sildi sağ tıkta radeon settings yoktu raptr da da ekran kartı sürücüyü desteklemiyor felan dedi sonra tekrar kurdum raptr da sürümü güncel diyor driverin fakat sağ tıkta radeon settings yok. Mavi ekranda çıkan hata kodu thread stuck in device driver. Driverdan kaynaklandığını sanmıyorum 1 ay önce olduğunda 1 senedir driverla ilgili bir şey yapmamıştım. Sizce sorun nedir, nasıl düzeltebilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı