Ekranı kırılan J7 Core'dan veri kurtarmak mümkün mü?

Averasia

Kilopat
Yer
BMW Munich, Frankfurter
Samsung J7 Core telefon var elimde ve ekranı kırık simsiyah ve Dokunmatik'de sanırım çalışmıyor. Bu telefondan veri kurtarabilir miyim?
Samsung Smart Switch uygulamasından yapmayı denedim ama telefonda şifre olduğu için uygulama pek işe yaramadı.
TWRP yükleyip TWRP'ye girince USB ile telefona bağlayınca, telefonun dosyalarını bilgisayarda görebiliyormuşuz. Ama risk almak istemedim ben bir şey olursa telefon komple gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer şarj kablosunun USB kısmını alıp bir bilgisayara, şarj kısmını da telefona takarsan bi flash belleğe fotoğraflarını aktarabilirsin. Ama geri kalanı hakkında pek bir fikrim yok, bizdede aynı durum olmuştu ekrana renk akarken telefon kopyalama uygulaması sayesinde kurtarabildik.

Eğer şarj kablosunun USB kısmını alıp bir bilgisayara, şarj kısmını da telefona takarsan bir flash belleğe fotoğraflarını aktarabilirsin. Ama geri kalanı hakkında pek bir fikrim yok, bizde de aynı durum olmuştu ekrana renk akarken telefon kopyalama uygulaması sayesinde kurtarabildik.

Normal şekilde bilgisayara bağladığımda telefonda şifre olduğu için dosyalar gözükmüyor. Şifreyi girip gelen uyarıya evet demem gerekiyor dosyaları görebilmek için.

Fotoğrafların çoğu SD Kart'da idi ama telefonda çok fazla kayıtlı kişi vardı bunları almanın bir yolu yokmu?

Samsung cloud'da telefonun yedeklemesini buldum yedekleme de kişiler de var ama yedeği açamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı