Elden Ring Ashes of War duplication nedir, ne işe yarar?

Adı üstünde duplicate çoğaltmak için yani hocam. İstediğin bir ash of War'i ayni anda iki silahta kullanmak istiyorsan kopyalayabilirsin.

Silahlara eklenti yapılan ashes of warlari ciftlemeye yarıyor, çoğaltıyor yani.
Sinirli mi? Bunu yaparken ne harciyoruz? Ayrica ikinci silahta ash of war kullanmak neyi degistiriyor?
Adı üstünde duplicate çoğaltmak için yani hocam. İstediğin bir ash of War'i ayni anda iki silahta kullanmak istiyorsan kopyalayabilirsin.
O kadarini anlamistim fakat daha detayli bir bilgi ariyorum. İkinci silaha ash of war takmak ne degistiriyor? Ayrica blood ken gibi secenekler var onlar neyi degistiriyor gibi.

Sinirli mi? Bunu yaparken ne harciyoruz? Ayrica ikinci silahta ash of war kullanmak neyi degistiriyor?

O kadarini anlamistim fakat daha detayli bir bilgi ariyorum. İkinci silaha ash of war takmak ne degistiriyor? Ayrica bloodken gibi secenekler var onlar neyi degistiriyor gibi.

Çoğaltmak icin Lost ashes of war diye bir şeyin olması lazımmış ve sonra roundtable holddaki demirciden coğaltabiliyormussun hocam. Ne işe yarara gelirsek kullanmadım ama büyük ihtimalle iki elli Build'ler için ise yariyordur. Ya da şöyle de yapabilirsin silah slotlarina bir hafif kılıç bir de ağır kılıç koyup ikisine de sevdiğin ash of wari basip istediğini savaş sırasında seçip kullanabilirsin.

O kadarini anlamistim fakat daha detayli bir bilgi ariyorum. İkinci silaha ash of war takmak ne degistiriyor? Ayrica bloodken gibi secenekler var onlar neyi degistiriyor gibi.

İyileştirme özelliği olan ya da ateş lav özelliği olanları kopyalayıp başka silaha ekleyebilirsin. Ben en çok ates ve lav olanı kullanıyordum o yüzden iki silaha da eklemiştim. Kanlı olan Bloody slash olan ashes of war i elde edince oluyor, blood eklediğin zaman düşmana saldırdığında kan kaybına sebep oluyor ve 3. Yada 4. Saldırıda daha fazla can gidiyor düşmandan. Canı ne kadar çoksa o kadar çok gidiyor. Varsa zehir ve blood kombosubu tavsiye ederim.

İyileştirme özelliği olan ya da ateş lav özelliği olanları kopyalayıp başka silaha ekleyebilirsin. Ben en çok ates ve lav olanı kullanıyordum o yüzden iki silaha da eklemiştim. Kanlı olan Bloody slash olan ashes of war i elde edince oluyor, blood eklediğin zaman düşmana saldırdığında kan kaybına sebep oluyor ve 3. Yada 4. Saldırıda daha fazla can gidiyor düşmandan. Canı ne kadar çoksa o kadar çok gidiyor. Varsa zehir ve blood kombosubu tavsiye ederim.
İki katanamda da Bloody slash takiliydi. Suan Eleonora’s Blade’e geçtim. İkinci elimdeki twinblade silahina da Bloody of slash taktim sanirim mantigi dogru kavramişim. Kafami kurcalayan şey diger seçenekler oldu biraz keen vs de yapilabiliyor mesela.

Geri
Yukarı