Elden Ring: Shadow of the Erdtree vs Dark Souls 3 veya Dark Souls 2

DENZONYY

Hectopat
Dark Souls serisi hafta sonu indirimine girmiş ve bayağı ucuzlamışlar. Souls-like oyunları seviyorum ama pahalı oldukları için hepsini alamıyorum. İndirime girmişken sizce DS2 veya DS3 mü alayım yoksa Elden Ring ve yeni çıkacak DLC sisinin paketinimi alayım? Elden Ring'i PS4'te bitirdim ve acayip beğendim. Şimdi PC'de almak istiyorum çünkü DLC PS4'e çıkmıyormuş. Ne yapsam bilemedim DLC'ye de az kaldı ve bayağı heyecanlıyım. DS2 ve DS3'ü de bayağı oynamak istiyorum. Tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden Ring ve DLC'yi al kanka 60 FPS çok fark ediyor zevk olarak zaten DLC oyun gibi olur FromSoftware oyunları neredeyse hiç hype lamıyor Sekiro'ya da RPG değil falan demişlerdi hem Elden Ring'e yeni Build kasarsın farklılık olur hem de yeni DLC'yi oynarsın ayrıca Elden Ring lore u DLC'ye çok müsait eğer yeni oyun gelmezse başka DLC'lerde gelebilir geleceğe yatırım olur.

Elden Ring ve DLC'yi al kanka 60 FPS çok fark ediyor zevk olarak zaten DLC oyun gibi olur FromSoftware oyunları neredeyse hiç hype lamıyor Sekiro'ya da RPG değil falan demişlerdi hem Elden Ring'e yeni Build kasarsın farklılık olur hem de yeni DLC'yi oynarsın ayrıca Elden Ring lore u DLC'ye çok müsait eğer yeni oyun gelmezse başka DLC'lerde gelebilir geleceğe yatırım olur.

Zaten Elden Ring'i çok beğenmiştim platinledim PS 4'te DLC yide oynamak istiyorum zaten DS 3 biraz bekleyebilir bence

Geri
Yukarı