Elden Ring TR yama var mı?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Elden Ring oynuyorum. Daha doğrusu İngilizcem olmadığından oynamaya çalışıyorum. Türkçe yama arıyorum ama Anonymus çeviriden başka doğru düzgün bir yama yok. Ücretsiz bildiğiniz düzgün bir yama var mı? Oyunu bozmayan türden tabii. Ayrıca Elden Ring yama kurarsak Online falan oynanmıyor olduğunu biliyorum zaten Online ile bir işim yok singleplayer oyuncuyum. Tek başıma oynamama rağmen yama yine de kurma dediler bunun nedenini de anlayamadım söylerseniz sevinirim.

Yama vardı ama yeni sürümlerle uyumlu mu bilmiyorum ayrıca ben yamayla bütün oyunu bitirdim herhangi bir şey olmadı kullanabilirsiniz bulursanız.

Ücretsiz olarak bir tane var ama çeviriden yapıp geçilmiş ki bu da oyunun evrenindeki bazı şeylerin saçma sapan çevrildiği anlamına gelir, linkini paylaşmıyorum yapan ekip Sosyal'de yasaklandı. Bence çeviri yapmak yerine lazım olduğunda buradan araştırarak oynarsan oyunun daha zevkli olacaktır, siteyi Türkçeye çevirerek kullanabilirsin.

Elden Ring'i Türkçe oynaman gereksiz olur, sürekli okuyabileceğin akan bir hikaye metni yok. Bir boss yeri, item hakkında bilgi almak istediğinde de Türkçe kaynak bulamazsın.

Elden Ring'in hikayesini oyundan öğrenmek için İngilizce bilmeniz gerek. Edebi bir dili olduğu için makine çeviri tarzı bir şeyle öğrenilmez. Ya anon ekibinden 1 aylık satın alın, ki en son baktığımda 45 TL gibi bir şeydi, bence makul bir fiyat, ya da oyuncuların %90 ının yaptığı gibi YouTube'dan izleyin.

Ücretsiz olarak bir tane var ama çeviriden yapıp geçilmiş ki bu da oyunun evrenindeki bazı şeylerin saçma sapan çevrildiği anlamına gelir, linkini paylaşmıyorum yapan ekip Sosyal'de yasaklandı. Bence çeviri yapmak yerine lazım olduğunda buradan araştırarak oynarsan oyunun daha zevkli olacaktır, siteyi Türkçeye çevirerek kullanabilirsin.

Evet bu paylaştığınız yer gerçekten çok işime yarayacaktır sağ olun.

Elden Ring'in hikayesini oyundan öğrenmek için İngilizce bilmeniz gerek. Edebi bir dili olduğu için makine çeviri tarzı bir şeyle öğrenilmez. Ya anon ekibinden 1 aylık satın alın, ki en son baktığımda 45 TL gibi bir şeydi, bence makul bir fiyat, ya da oyuncuların %90 ının yaptığı gibi YouTube'dan izleyin.

Hocam normalde anon çevirisini satın alacaktım ama insanların internet üzerinden bazı şeyleri araştırmanın daha eğlenceli olduğunu söylüyor çoğu kişi. Bende bir süre öyle deneyeceğim eğer alışamazsam tek çare Anonymus çeviri zaten. Teşekkürler.

Hocam normalde anon çevirisini satın alacaktım ama insanların internet üzerinden bazı şeyleri araştırmanın daha eğlenceli olduğunu söylüyor çoğu kişi. Bende bir süre öyle deneyeceğim eğer alışamazsam tek çare Anonymus çeviri zaten. Teşekkürler.
Arkada derin bir lore var, araştırmayı seviyorsanız sizin için cennet. Bi arkadaşım not alarak oynuyordu hikayeyi takip etmek için, ben greatswordla milletin kafasına vurmak için oynadım. 1-2 saat YouTube'dan lore izleyip vay a* dedikten sonra achievement kasmaya devam ettim. Ama Alexander'ın questline'ını takip ettim, güzeldi, Millicent'ı da YouTube dan izledim, o da baya üzücüydü.

Arkada derin bir lore var, araştırmayı seviyorsanız sizin için cennet. Bir arkadaşım not alarak oynuyordu hikayeyi takip etmek için, ben greatswordla milletin kafasına vurmak için oynadım. 1-2 saat YouTube'dan lore izleyip vay a* dedikten sonra achievement kasmaya devam ettim. Ama Alexander'ın Questline'ını takip ettim, güzeldi, Millicent'ı da YouTube'dan izledim, o da bayağı üzücüydü.

Eyvallah hocam sağ olun. Bende internetten araştıracağım muhtemelen not ala ala.

Yeni konular

Geri
Yukarı