Elden Ring'den sonra Souls-Like oyun önerisi

Elden Ring'de graceler arası gitmek çok çok kolaydı. Gerek Torrent ile gerek Fast travel ile çok rahat gidilebiliyor. Tabii ki ilk başta fazlasıyla sıkıntı çekeceksin diye tahmin ediyorum. Özellikle Dark Souls 1'de belli bir kısma kadar Fast travel yok desem inanır mısın ki 🙂? Biraz sabır ile hepsi çözülür bence. Oyunu sildirecek kadar sinirlenmezsin bence, ben sinirlenmedim o kadar.

Tamamdır teşekkürler :)

Elden Ring'e en yakın deneyimi verecek oyun Dark Souls 3'tür, oynamanızı öneririm. Özellikle The Ringed City DLC'si son Boss'u Slave Knight Gael oyun tarihinde görebileceğiniz en iyi Boss'lardan biridir.

Her yönden harikalar ama boss yönünden fazla iyiler. Takdir edilesi bir stüdyo.
Gerçekten de öyle. Maliketh The Black Blade, İsshin The Sword Saint, Slave Knight Gael gibi harika Boss'lar bu adamların elinden çıktı. Oynadığım en iyi oyunlar listesi yapsam Dark Souls 3, Bloodborne, Sekiro, Elden Ring rahatlıkla ilk 10'a girecektir.

Son düzenleme:
Gerçekten de öyle. Maliketh the Black Blade, isshin the sword saint, slave Knight gael gibi harika Boss'lar bu adamların elinden çıktı. Oynadığım en iyi oyunlar listesi yapsam Dark Souls 3, Bloodborne, Sekiro, Elden Ring rahatlıkla ilk 10'a girecektir.

Konuyu hortlatmak olacak ama hala Elden Ring oynamaya devam ediyorum yanında da Dark Souls Remastered başladım. Yolumu bulamamaktan ötürü sanırım devam edemeyeceğim ona ama hazır yeni DLC geliyorken Elden Ring tekrar oynanır :D

Geri
Yukarı