Elektronik sigara için güvenilir likit sitesi

Bigboss alınmaz aroma yok bildiğin içinde.
Hocam bu likitte vg pg oranına 50 50 demiş de bu kötü mü ben anlamadım 80 20 veya 70 30 falan biliyorum genelde ondan

Hocam bu likitte vg pg oranına 50 50 demiş de bu kötü mü ben anlamadım 80 20 veya 70 30 falan biliyorum genelde ondan
Salt likit bu yani mtl cihazlarda kullanılır. Normal yani oran bende şuan 50/50 kullanıyorum.

Evet hocam premium marka bu dediklerim onlardan almayı planlıyorum fakat yemin ederim hiç bir yer bulamıyorum yaşadığım yerde satan yok, güvenilir internet sitesi bulamıyorum. Site bulsam alıcam ama yok siz de bilmiyormuşsunuz
tresigara.com vardi ben defalarca kez alisveris yaptim, hala yozlasmadiysa guvenilir.

Hocam bunun ödemesini yaptım da ödeme bekleniyor diyor hala dolandırıldık mı acaba
wp'den de yazdım ama değişik bir numara var +381 ile
Yok reis heyecanlısın belli ki :D Rahat ol vega bilindik markalardan dolandırma durumu olmaz. Whatsapp hatları bu ürünleri sattıkları için Türk numarası değil. Şuan mesai saati dışı olabilir zaten

Bu site iste VPN ile girilebiliyor sadece.
Yok hocam vpn'siz de girdim ben ama güvenilir midir çözemedim. Ürünlerine orijinal değil diyenler var.

Yok reis heyecanlısın belli ki :D Rahat ol vega bilindik markalardan dolandırma durumu olmaz. Whatsapp hatları bu ürünleri sattıkları için Türk numarası değil. Şuan mesai saati dışı olabilir zaten
Aga ilk defa internet üzerinden likit alıyorum ve zar zor bir site buldum işte. Para gitti hala ödeme bekleniyor diyor o gerdi beni biraz

Yok hocam vpn'siz de girdim ben ama güvenilir midir çözemedim. Ürünlerine orijinal değil diyenler var.

Aga ilk defa internet üzerinden likit alıyorum ve zar zor bir site buldum işte. Para gitti hala ödeme bekleniyor diyor o gerdi beni biraz
Edit: korkuyorum.

Hocam sipariş onaylandı da bi soru daha sorcam size.
bu sitedeki likitler orijinal diye duydum da sizin bilginiz var mı hiç

Son düzenleme:

Edit: korkuyorum.

Hocam sipariş onaylandı da bi soru daha sorcam size.
bu sitedeki likitler orijinal diye duydum da sizin bilginiz var mı hiç
Maalesef yok hic duymadim

Yeni konular

Geri
Yukarı