En hafif Linux nedir?

Mint kullan demişler bende seninle aynı sorundan dolayı Mint'e geçmiştim ve memnun kaldığım söylenemez eski performansı vermediğine dair bir sürü yazılarda var zaten internette sadece browser kullanmak için olan Linux dağıtımları var onlara bakabilirsin isimleri aklıma gelmedi şimdi dostum.
2 GB RAM'im var. 2021 ve 2022'de Mint'ten şikayetçiydim ağırlığı konusunda ancak artık daha hızlı geldi bana. Kurtarma araçları da eklemişler GRUB bozulursa diye. Yeni bir kullanıcıya önermek için fazlasıyla uygun. Ayrıca 2 GB RAM'le Linux Mint'te Minecraft 1.20.1'i akıcı şekilde oynayabiliyordum, donma olmuyor.

2 GB RAM'im var. 2021 ve 2022'de Mint'ten şikayetçiydim ağırlığı konusunda ancak artık daha hızlı geldi bana. Kurtarma araçları da eklemişler GRUB bozulursa diye. Yeni bir kullanıcıya önermek için fazlasıyla uygun. Ayrıca 2 GB RAM'le Linux Mint'te Minecraft 1.20.1'i akıcı şekilde oynayabiliyordum, donma olmuyor.
Kurtarma araçları gibi araçlar maalesef çok uzun süreden beri var. Kendisi iyi ama kurulumu hatalı.

Geri
Yukarı