En iyi antivirüs programını önerir misiniz?

Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar abim ezglobal satın almış indirmiş kurmuş bende bilgisayara ne crackli bir şey indirmeyi severim ne hile indirmeyi çünkü bir kere bilgisayarıma keyloger atıp oyun hesaplarımı çalmışlardı. Neyse arkadaşlar abim şimdi ezglobal yüklediği için çok stres oldum. Sizce hangi virüs programını yükleyip bilgisayarda taratma yaptırmam lazım arkadaşlar bana en iyi antivirüs programını önerebilir misiniz?

2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar abim ezglobal satın almış indirmiş kurmuş bende bilgisayara ne crackli bir şey indirmeyi severim ne hile indirmeyi çünkü bir kere bilgisayarıma keyloger atıp oyun hesaplarımı çalmışlardı. Neyse arkadaşlar abim şimdi ezglobal yüklediği için çok stres oldum. Sizce hangi virüs programını yükleyip bilgisayarda taratma yaptırmam lazım arkadaşlar bana en iyi antivirüs programını önerebilir misiniz?

Eki Görüntüle 1210828

Kaspersky Security Cloud Free tam tarama yapın.

Benim önerim Avira Prime olur. Ben de bir ara süphelenmistim PC'de virus var mı diye ve onu indirdim ve çok da beğendim PC'ye virüslu bir şey indirirsen bilmeden aninda karantinaya aliyor, sen onu acip PC'ye virüsu bulaştırmadan ve oradan direkt silebiliyosun ama biraz ücreti fazla hatta biraz değil cok fazla büyük ihtimalle ama ilk indirdiğinde 2 ay bedava deneme veriyor bence onu deneyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1210828
Comodo Internet Security

Yeni konular

Geri
Yukarı