En iyi kargo şirketi hangisi?

En iyi kargo şirketi?

• Kolay Gelsin

• Agt Kurye

• Ptt Kargo

• Yurtiçi Kargo

• Mng Kargo

• Aras Kargo

• Ups Kargo

• Sürat Kargo

• HepsiJet

• Trendyol express

• Vatan Kargo

• İyi Kargo

• KargoTürk

• GitKargo

• AyKargo

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Çoğu kargo şirketini deneyimledim bana göre en iyileri; Kolay Gelsin , Hepsijet ve UPS bizim bölgede sıkıntısız çalışıyorlar ve verdiğim sipariş maksimum 2 gün içinde elimde oluyor.

Kolay gelsin açık ara en iyisi. Daha önce adını bile duymamıştım açıkçası, bir gün mesaj geldi ve ilk kez o zaman tanıştık. Kargo ben onayladığım taktirde evime teslim ediliyor, yani size teyit edilmeyen bir kargo evde siz yokken evinize gelmiyor. İstersem kargo teslim saatini, gününü hatta adresini bile değiştirebiliyorum, komşulara bıraktırabiliyorum ve bunların hepsini tek bir link üzerinden yapabiliyorum. Bu güne kadar tek bir kargoda problem yaşatmadılar. Daha önce MNG ve aras ile kurumsal bazlı çalışmıştık ve onlarda bile bu kadar müşteriye ayrıcalık tanınmamıştı.

En iyi kargo bölgeden bölgeye yoğunluktan yoğunluğa değişir. Öyle bir yerdeyim ki nüfusun yoğun olduğu her mahallede neredeyse 1-2 farklı firmanın kargo şubeleri var daha önce adını duymadığınız kargocular bile var 1-2 tane. Çevremde lojistik mükemmel sağlanıyor. Sabah 11'e kadar gelecek kadar arabalar bile dağıtıma çıkarılıyor. Hele Kolay Gelsin'in bana 21:30 civarı ürün getirdiğini hatırlıyorum. çok çalışıyorlar valla hepsinden son derece memnunum.

PTT dışı tabii ki :)

Yurt içi benim için, kolay gelsin hızlı fakat çok kötü bir firma. En son operasyon yetkilisi bana kardeşim diyerek hitap ederek teslim ettiği ürünümü evimden almıştı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı