En iyi kargo şirketi sizce hangisi?

En iyi kargo şirketi sizce hangisi?

• Yurtiçi

Oy: 15 24,2%
  • PTT

Oy: 3 4,8%
  • Trendyol Express

Oy: 4 6,5%
  • Hepsi Express

Oy: 6 9,7%
  • Aras Kargo

Oy: 9 14,5%
  • Sürat Kargo

Oy: 1 1,6%
  • MNG Kargo.

Oy: 1 1,6%
  • UPS Kargo.

Oy: 9 14,5%
  • Kolay Gelsin

Oy: 10 16,1%
  • Hepsi Jet

Oy: 4 6,5%

• Oy verenlerin toplamı
    62
Sizce hangisi? Bence Yurtiçi. En kötüsü de PTT olduğunu düşünüyorum.
En iyi aras bence. Yurtiçi fena değil ama zorunda değilsem kullanmam. Ptt zaten ayrı bir seviye kargomu teslim ettik yazmışlar ama kargo gelmedi. Ups kargocusu bir kere yukarı çıkmam gel aşağıdan al dedi. Ama Aras ile hiç sıkıntım olmadı iyi hizmet veriyorlar bence.

Bence önce aras ve ardından Trendyol Express en iyisi, sürat ise kötü değil ama en sonuncusu diye düşünüyorum (listede kullanmadığım kargo şirketleri de var) fakat listede olmasa dahi gönlüm kolaygelsın'den yana 1 günde kapımda oluyor bir ara gece verdiğim sipariş sabah kapımdaydı. Amazon Prime ve rossmann alışverişlerimde hiç üzmediler.

Oy kısmındaki bütün kargo şirketlerini denedim ve bence en iyi ve en hızlı Aras Kargo getiriyor ve yurtiçide iyi yani benim için hem yurt içi hem Aras Kargo en iyisi.

Bence önce aras ve ardından Trendyol Express en iyisi, sürat ise kötü değil ama en sonuncusu diye düşünüyorum (listede kullanmadığım kargo şirketleri de var) fakat listede olmasa dahi gönlüm kolaygelsın'den yana 1 günde kapımda oluyor bir ara gece verdiğim sipariş sabah kapımdaydı. Amazon Prime ve rossmann alışverişlerimde hiç üzmediler.
Kolay gelsinide ekledim hocam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı