En iyi operatör hangisi?

Bütçe
80-100

KaanDuman9242

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Uygun bir öparatör arıyorum ama iyi bir internet paketi arıyorum. Mesela 10GB internet paketi gibi düşünün, hangisi 10GB internet paketi versin ve uygun mu?

Türk Telekom ve Vodafone az paralara iyi internet sunuyor. Turkcell araların'da en iyisi ama Turkcell her zaman zam yaptığı için avantajı gidiyor ve paket fiyatları yüksek.

Merhaba. Uygun bir öparatör arıyorum ama iyi bir internet paketi arıyorum. Mesela 10GB internet paketi gibi düşünün, hangisi 10GB internet paketi versin ve uygun mu?
Türk Telekom'a geçebilirsiniz, lakin BimCell pahalı hele hele Turkcell çok daha pahalı.
Vodafone önermiyorum.
Turkcell iyi bir operatör ama maalesef çok pahalı.

Screenshot_20231018_173941_Yanmda.jpg

Vodafone dusunebilirsin ama beta sürüm gibi. Elektrik giderse bir saat dayanmayabilir. Veya alttaki Turkcell'de kalitesine gore iyi bir seçenek.

Screenshot_20231018_174814_Turkcell.jpg

Türk Telekom ve Vodafone az paralara iyi internet sunuyor. Turkcell araların'da en iyisi ama Turkcell her zaman zam yaptığı için avantajı gidiyor ve paket fiyatları yüksek.

Aynen kanka iyi internet veriyor hahaha yanlış bu.
Senin bulundugun bolgede hangi altyapi var ise onun ucuzunu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı