En iyi optimizasyona sahip 1050 Ti driverı hangisidir?

mustafa0168

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartım 1050 Ti ve çoğu oyunda takılmalar oluyor ve farklı sürücüleri denedim. Bazılarında daha fazla donmalar takılmalar oldu. Bende en iyi optimizasyona sahip 1050 Ti sürücüleri nedir diye konu açmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

İşlemci: i5-10400F
Ekran kartı: GTX 1050 Ti 4 GB.
RAM: 32 GB.
Anakart: Gigabyte H470M k
PSU: 600W.
2 adet SATA SSD.

Son düzenleme:
Driver ile ilgili bir sorun yoktur, 4 sene i5 7300&1050 kullandım ve takılmalar olduğunda format+kasa temizliği yapıyordum ve düzeliyordu. Size de öneririm. Zaten 1050Tİ çok eskidi, yeni oyunları oynuyorsan kasar.

Cmd'ye kod yazarak win etkinleştirme yaptıysanız veya korsan herhangi bir şey kurduysanız çok normal.

Far Cry 3 oynuyorum ve takılmalar oluyor kaç senelik bir oyun.
Driver ile ilgili bir sorun olduğunu asla düşünmüyorum, ikna olmayacaksanız DDU ile driver silip tekrar yükleyin. Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum, hiç ihtiyaç duymadım.

CMD'ye kod yazarak Win etkinleştirme yaptıysanız veya korsan herhangi bir şey kurduysanız çok normal.

Peki en iyi optimizasyonlu 1050 Ti driverı önerebilir misiniz?

CMD'ye kod yazarak Win etkinleştirme yaptıysanız veya korsan herhangi bir şey kurduysanız çok normal.

Driver ile ilgili bir sorun olduğunu asla düşünmüyorum, ikna olmayacaksanız DDU ile driver silip tekrar yükleyin. Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum, hiç ihtiyaç duymadım.

5'ten fazla kez yaptım DDU ile fakat işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı