En sevdiğiniz Uncharted oyunu hangisi?

2.oyunun da tek farkı daha fazla adam çıkarması fakat bunu birazcık daha heyacanlıymış gibi hissettirerek yapması. Oyunun finalinde o mavili ölmeyen yaratıklarda işin içine girince ve arka arkaya 3 savaşa sokunca oyun pekte keyif almıyorsun. Hele ki oynanış olarakta çok iyi olmayınca daha da kötü oluyor verdiği deneyim.
Mavi yaratıklar arbaletle tek yiyorlar. O yüzden arbaletle tek ata ata ilerledim beni çok sinir etmedi. 1. oyundaki gollum kılıklı yaratıklar çok daha beterdi hele bir bölüm vardı sürekli akın ettikleri onun Allah bin belasını versin. Şu oyunlara bir auto aim veya aim assist ayarı koyalım da dememişler güya Remaster yapıyorlar.

Mavi yaratıklar arbaletle tek yiyorlar. O yüzden arbaletle tek ata ata ilerledim ben çok sinir etmedi. 1. oyundaki gollum kılıklı yaratıklar çok daha beterdi hele bir bölüm vardı sürekli akın ettikleri onun Allah bin belasını versin. Şu oyunlara bir auto aim veya aim assist koyalım da dememişler güya Remaster yapıyorlar.
Bana göre de 1.bölümün yaratıklarını öldürmek basitti. Gerçi ben bir kere bitirdikten sonra platinlemeye kastığım için bug kullanarak 4-5 bölüm atlayabiliyordum. Atladığım bölümlerin hepsi o yaratıkları barındıran bölümlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı