Epic Games hesabı çalındı

UndeRWorLDXS

Hectopat
Daha fazla  
28 şubat tarihinde Epic hesabıma girmeye çalıştığımda yeni hesap oluşturma sayfasına yönlendiriyordu. Hesaba bağlı Gmail ile giriş yaptığımda hesabın her şeyi değiştirilmişti. Epic desteğe yazdığımda bana hesapta şüpheli aktivite olmadığını söylediler ve hesabın size ait olduğuna emin olamıyoruz gibi şeyler söylediler, faturalarımı ilk maili vs. yazmama rağmen. Hesabımı geri almamın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım kurtarabilirsin 😞

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-02 215402.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-02 215402.png
    265,5 KB · Görüntüleme: 57
Çok korkunç bir olay, geçmiş olsun hocam. Gerçekten hesapları çalınan kişiler nasıl böyle duruma düşüyor düşünmeden edemiyorum. Acaba başka linklerden başka çerezlerden ve dolaylı yoldan hesap alım satım gibi işlere bulaşmayla mı gerçekleşiyor.

Hesabınızı geri alma yöntemlerini dediğiniz kadarını denediyseniz daha fazlası yok maalesef imkansız.

Çok korkunç bir olay, geçmiş olsun hocam. Gerçekten hesapları çalınan kişiler nasıl böyle duruma düşüyor düşünmeden edemiyorum. Acaba başka linklerden başka çerezlerden ve dolaylı yoldan hesap alım satım gibi işlere bulaşmayla mı gerçekleşiyor.

Hesabınızı geri alma yöntemlerini dediğiniz kadarını denediyseniz daha fazlası yok maalesef imkansız.

Anladım peki bağlı Social Club hesabımı Steam'e taşımam mümkün mü?

Geri
Yukarı