Epic Games'den alınan FIFA 23 açılmıyor

5thAvenue

Decipat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat - Maliye
FIFA 23'ü Epic'den aldik, YouTube'dan çözümleri izledik ama olmadı, play diyoruz chat ile ekranı geliyor doluyor sonra açılmıyor. Tekrardan Origin my library ekranına dönüyor kalıyor çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Steam'den alınan FIFA 23'te açılmıyor. Yeni anti-hile uygulaması yüzündenmiş. Başka bir forumdan bu bilgiyi edindim. Kişi Steam'den satın almış. Onunki de açılmıyordu FIFA 23. Güncelleme ile düzeltilmesini bekleyebilirsiniz.

Hayır Epic'den satın aldık kardeşim Origin ve EA ile giriş yapıyor zaten. Arkadaşım da oynuyor sıkıntısız saçma bir şey gerçekten.

Hocam Steam'den alınan FIFA 23'te açılmıyor. Yeni anti-hile uygulaması yüzündenmiş. Başka bir forumdan bu bilgiyi edindim. Kişi Steam'den satın almış. Onunki de açılmıyordu FIFA 23. güncelleme ile düzeltilmesini bekleyebilirsiniz.

Yasak mı bilmiyorum ama o konunun linkini atabilseydim atardım. O kişi de Steam'den almıştı açılmıyordu oyunu.

Steam vs Epic Origin değil konu krdsm o lanet olasi hile engelleme programı yüzünden sıkıntı yaşıyoruz ama halledenler var çok uğraştık ama olmadı.

Steam vs Epic Origin değil konu krdsm o lanet olasi hile engelleme programı yüzünden sıkıntı yaşıyoruz ama halledenler var çok uğraştık ama olmadı.
Hocam konu o değil biliyorum. Sadece fix update'ini bekleyebilirsiniz diye dedim. Sorun oyunda yani genel olarak. Çözebilirseniz ne ala tabi.

Hocam konu o değil biliyorum. Sadece fix Update'ini bekleyebilirsiniz diye dedim. Sorun oyunda yani genel olarak. Çözebilirseniz ne ala tabii.

Acaba FIFA bu durumun farkında mi bilmiyorum yeni bir sorun değil çünkü, PC de değil de konsol platformunda sıkıntı olursa sadece ilgilenen olmuyor gibi.

Geri
Yukarı