Epic Games'den alınan FIFA 23 açılmıyor

5thAvenue

Decipat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat - Maliye
FIFA 23'ü Epic'den aldik, YouTube'dan çözümleri izledik ama olmadı, play diyoruz chat ile ekranı geliyor doluyor sonra açılmıyor. Tekrardan Origin my library ekranına dönüyor kalıyor çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 23'ü Epic'den aldik, YouTube'dan çözümleri izledik ama olmadı, play diyoruz chat ile ekranı geliyor doluyor sonra açılmıyor. Tekrardan Origin my library ekranına dönüyor kalıyor çözemedim.

Hocam antichat ile alakalı bir sorun ben windowsda user 1 açarak ondan girmiştim düzelmişti deneyen bir isterseniz

Ah ne sıkıntılar yaşadık, format attıktan sonra düzeldi. Steam'den oynuyorum ben her defasında İlk Defa Başlatmaya Hazırlanıyor olarak başlıyor programları. EA Anti Cheat + Crossplay muhabbeti yüzünden bozdular muhtemelen. Loading Screen bile 1 saat sürüyor neredeyse.

Yardımcı olur mu bilmem ama her defasında Anti Cheat yükleme sonrası Windows Güvenlik Duvarı'nın Evet-Hayır penceresi geliyor, eğer o gelmiyorsa varsayılan olarak Hayır'da kalmış olabilir. Onun ayarını bulup "Sürekli Sor" olarak güncelleyince düzelebilir bir ihtimal.

Onun dışında EA ile bağlantı problemi de olabiliyor onun da sebebi Windows kullanıcı adında Türkçe karakter olmasıydı. Umarım çözüm yolu bulursunuz.

Ah ne sıkıntılar yaşadık, format attıktan sonra düzeldi. Steam'den oynuyorum ben her defasında ilk defa başlatmaya hazırlanıyor olarak başlıyor programları. EA anti cheat + crossplay muhabbeti yüzünden bozdular muhtemelen. Loading screen bile 1 saat sürüyor neredeyse.

Yardımcı olur mu bilmem ama her defasında anti cheat yükleme sonrası Windows güvenlik duvarı'nın evet-hayır penceresi geliyor, eğer o gelmiyorsa varsayılan olarak hayır'da kalmış olabilir. Onun ayarını bulup "sürekli sor" olarak güncelleyince düzelebilir bir ihtimal.

Onun dışında EA ile bağlantı problemi de olabiliyor onun da sebebi Windows kullanıcı adında Türkçe karakter olmasıydı. Umarım çözüm yolu bulursunuz.

Bende şu an fark ettim Windows kullanıcı adımda Türkçe karakter varmış user 1 olarak girdiğimde düzelmişti sorun.

Ah ne sıkıntılar yaşadık, format attıktan sonra düzeldi. Steam'den oynuyorum ben her defasında ilk defa başlatmaya hazırlanıyor olarak başlıyor programları. EA anti cheat + crossplay muhabbeti yüzünden bozdular muhtemelen. Loading screen bile 1 saat sürüyor neredeyse.

Yardımcı olur mu bilmem ama her defasında anti cheat yükleme sonrası Windows güvenlik duvarı'nın evet-hayır penceresi geliyor, eğer o gelmiyorsa varsayılan olarak hayır'da kalmış olabilir. Onun ayarını bulup "sürekli sor" olarak güncelleyince düzelebilir bir ihtimal.

Olmuyor denemiştim.

Bende şu an fark ettim Windows kullanıcı adımda Türkçe karakter varmış user 1 olarak girdiğimde düzelmişti sorun.

Ne alaka yahu gerçekten hata vermiyor mu?

Hocam alaka olması saçma sorunu böyle çözmem daha saçma oyuna her girdiğimde FIFA'ya çift tıklayıp Origin'i de yönetici olarak çalıştırıyorum.

Açılıyorsa iyi, ama gerçekten EA Sport bu saçmalığa son vermeli güncellemeyle, konsol kadar önem vermiyorlar PC tarafına.

Geri
Yukarı