Çözüldü Epic Games'ten alınan FIFA 24 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
KAPTAN
RAM
CL18 3600 MHz
Ekran kartı
RTX 4060
Anakart
B450M K ii
İşlemci
ryzen 5 5600
Arkadaşlar oyuna tıklıyorum. Önce EA açılıyor. Sonra Epic açılıyor. Epic'te çalışıyor yazıyor oyunun üstünde. Ama hiçbir şekilde giremiyorum oyuna. Sebebi nedir?

Aynı sorun 3 gündür bende de oluyor, galiba genel sorun. Repair yapman lazım her oyuna girmeden önce.

Hocam oyle kesin cozdunuz mu? Ayni sorunu yasiyordum. Simdi tekrar sildim yukledim devam eder mi acaba? Çözümü ne zaman cikacak bunun.

Hocam oyle kesin cozdunuz mu? Ayni sorunu yasiyordum. Simdi tekrar sildim yukledim devam eder mi acaba? Çözümü ne zaman cikacak bunun.

Çözüm beklemeyin adamlar PC portuyla adamakıllı uğraşmıyor PS5'te oynuyor olsaydın gör bak geri dönüş yaptığında direk hataları nasıl onarıyorlar ama PC portta bir şey yapmıyorlar.
Ben hem PS5 hem de PC'den oynuyorum şunu söyleyebilirim ki bilgisayardaki oyun ile PS5'teki oyun arasında milyonlarca fark var.

Çözüm beklemeyin adamlar PC portuyla adamakıllı uğraşmıyor PS5'te oynuyor olsaydın gör bak geri dönüş yaptığında direk hataları nasıl onarıyorlar ama PC portta bir şey yapmıyorlar.
Ben hem PS5 hem de PC'den oynuyorum şunu söyleyebilirim ki bilgisayardaki oyun ile PS5'teki oyun arasında milyonlarca fark var.

Aldığıma çok pişman oldum cidden. Keske crack 23'e devam etseydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı