Çözüldü Epic Games'ten alınan FIFA 24 oyunu açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Solmajor

Decapat
Zamanında Epic Games'te ucuz diye FIFA 24'ü almıştım. İlk başlarda oyun bazen açılıyor, bazen açılmıyordu. Sonra düzelmişti lakin tekrar oynamaya başladım bu aralar ve şimdi ise oyun sadece EA Games'ten repair tuşuna bastıktan sonra açılıyor.

Oyunu oynayıp kapattıktan sonra repair yapmadan açılmıyor. Her seferinde oyunu açmak için repair yapmak ve onu beklemekte çok sıkıcı oluyor bir süre sonra. Bunun hiç çözümü yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba aynı sorun bende de vardı oyunu indirirken "EA App updater" adlı bir uygulama iniyor onu çalıştırıp güncellenmesini bekleyin güncellendikten sonra sağ alttan çalışan uygulamalar kısmından EA uygulamasını kapatın ve oyunu tekrar açmayı deneyin ben sorunu bu şekilde çözdüm.
Sorunu çözdüm sanırım. Redditte bir kullanıcının sayesinde. EA Dosyalarından anticheat programını yönetici olarak çalıştırıp FIFA 24'ü seçtikten sonra siliyoruz. Programı kapatıp tekrar açıp FIFA 24 seçtikten sonra tekrar yüklüyoruz. Windows ayarlarından da Exploit Protection'a gidip hepsini kapatıp bilgisayarı tekrar açıyoruz. Repair yapmadan oyunu açtı, çözüldü sanırım.
Merhaba aynı sorun bende de vardı oyunu indirirken "EA App updater" adlı bir uygulama iniyor onu çalıştırıp güncellenmesini bekleyin güncellendikten sonra sağ alttan çalışan uygulamalar kısmından EA uygulamasını kapatın ve oyunu tekrar açmayı deneyin ben sorunu bu şekilde çözdüm.

Sorunu çözdüm sanırım. Redditte bir kullanıcının sayesinde. EA Dosyalarından anticheat programını yönetici olarak çalıştırıp FIFA 24'ü seçtikten sonra siliyoruz. Programı kapatıp tekrar açıp FIFA 24 seçtikten sonra tekrar yüklüyoruz. Windows ayarlarından da Exploit Protection'a gidip hepsini kapatıp bilgisayarı tekrar açıyoruz. Repair yapmadan oyunu açtı, çözüldü sanırım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı