ETS 2 oyun save dosyaları nasıl kurtarılır?

İşletim sistemi
Windows 10

KNG14

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
1050
Anakart
ASUS F2
İşlemci
A8 6600K 3.9 GHz
Selam arkadaşlar,

Geçen yanlışlıkla yedeklediğim hard diski sıfırladım :( Sonrasında recovery ile kurtardım çoğu dosyayı buldum ama ETS 2 oyun belgelerimdeki klasörler bozulmuş, düz A4 kağıdı gibi içindeki belgeler. Steam Cloud aç kapa yaptım oyun dosyalarını doğruladım ama bir türlü 1300 saatlik profilimi kaldığı yerden açamadım :/
Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu? Konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam cloudda saveleriniz yok mu?

Steam cloudda saveleriniz yok mu?
Kütüphane de 'cloud durumu' güncel yazıyor. Ama görselde yok nasıl oluyorsa :/
Ekran Alıntısı_Cloud.PNG

Hocam ETS 2 hesabınız gitmeden önce oyunun profil ayarlarında Cloud'a kaydet açık mıydı? Belki ondan dolayı kaydedilmemiş olabilir.

ETS 2 save dosyaların genellikle yerel diskte belirli bir klasörde saklanır. Bu klasörü bulmak için aşağıdaki dizinlere bakabilirsin:

Windows: Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > profiles
Linux: ~/.local/share/Euro Truck Simulator 2/profiles
Mac: Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > profiles

İlgili profil klasöründe save veya autosave adında bir veya birkaç dosya bulunmalıdır. Bu dosyaları kopyalayabilir veya taşıyabilirsin.

Eğer ki save dosyalarını başka bir konuma yedeklemek istiyorsan dosyaları bir USB sürücüsüne harici bir diske veya bulut depolama hizmetine kopyalayabilirsin..

Diğer bir madde ise ETS 2'yi güncel tutulduğundan emin olunmasıdır. Güncellemelerle oyunun save dosya yapısı değişebilir bu nedenle en güncel sürümü kullanman önemlidir.

ETS 2 save dosyaların genellikle yerel diskte belirli bir klasörde saklanır. Bu klasörü bulmak için aşağıdaki dizinlere bakabilirsin:

İlgili profil klasöründe save veya autosave adında bir veya birkaç dosya bulunmalıdır. Bu dosyaları kopyalayabilir veya taşıyabilirsin.

Eğer ki save dosyalarını başka bir konuma yedeklemek istiyorsan dosyaları bir USB sürücüsüne harici bir diske veya bulut depolama hizmetine kopyalayabilirsin..

Diğer bir madde ise ETS 2'yi güncel tutulduğundan emin olunmasıdır. Güncellemelerle oyunun save dosya yapısı değişebilir bu nedenle en güncel sürümü kullanman önemlidir.
Hocam kopyala yapıştır cevap arasaydı Google'a yazardı bunu değil mi? Sorudan alakasız cevap bir de.

Cloud Save yedeği yok muydu? @KNG14

Silinen dosyalarımı geri buldum ama dosyalar zarar görmüş, eski profilime ulaşamıyorum :(

@UmutMelihAkyol vardı sanıyordum 2015 oyunların bile dosyası var ETS2 nin yok. Olan dosyaları da onarmak mümkün olur mu? onu araştırıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı