Euro Truck Simulator 2'ye gelen güncelleme 1.50 güncellemesi mi?

Türk5834

Decapat
Merhaba. Az önce ETS 2 oynayacaktım ve bir güncelleme başladı boyutu 22.7 GB bu 1.50 güncellemesi olabilir mi?
Güncellemenin şu anda geleceğini tahmin etmiyordum bu güncellemeyi yapan var mı?

Evet, 1.50 deneyimsel beta güncellemesi.

1.50 deneysel betayı, özellikler/betalar kısmından seçtiğinde geçiyor. Hiçbir şey yapamdıysan değildir, 1.50 henüz tam sürüm ile gelmedi. Gelmesine de daha çok var, neden güncelleme yapmış bilmiyorum ama 1.50 değil.

Boyutsal olarak epey büyük bir güncelleme olması beni şaşırttı. Sürümü denedim ve 1.50 fena görünmüyor.

biraz önce 14GB peşine 8GB güncelleme daha yaptım oyunun boyutuna baktığım zaman 26,34GB betaya katıldığımdan beri yaptığım 82GB güncelleme nereye gitti?
Dosyalar güncelleniyor, büyük boyutlu yeni dosyalar eklenmiyor. Şöyle düşünebilirsin; var olan dosyaya güncelleme geliyor. O dosya silinip güncellenmiş hali yükleniyor kabaca. Güncellenen dosyanın boyutu değişirse o genel GB'i etkiler ki boyut farkları çok azdır.

Dosyalar güncelleniyor, büyük boyutlu yeni dosyalar eklenmiyor. Şöyle düşünebilirsin; var olan dosyaya güncelleme geliyor. O dosya silinip güncellenmiş hali yükleniyor kabaca. Güncellenen dosyanın boyutu değişirse o genel GB'i etkiler ki boyut farkları çok azdır.
bilgi için teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı