Euro Truck Simulator direksiyon setsiz sarar mı?

Direksiyon seti yok ise kesinlikle mouse veya gamepad ile oynanmalı. Klavyeliye hiç alışmayın bile çok kötü hissiyat verir.

Hocam "trol" yapan kişileri banlatabilir arkadaş şikayet açarak. Bence yolda tamamen kusursuzca ilerlemenin keyif vereceğini sanmıyorum insana. Kendi düşüncem tamamen.

Ben kaç kere şikayet ettim adam h*yv*n gibi sürüp önüme kırıyordu Truckers MP de 50'den fazla saatim var road the Black sea DLC'si çıkarken AI arabaları Truckers MP oyuncuları gibi yapmışlar.

Ben kaç kere şikayet ettim adam h*yv*n gibi sürüp önüme kırıyordu Truckers MP de 50'den fazla saatim var road the Black sea DLC'si çıkarken AI arabaları Truckers MP oyuncuları gibi yapmışlar.
Şikayet ettiyseniz oyuncu yasaklanır hocam. Eğer yasaklanmadıysa da neden yasaklanmadığı yazacaktır orada. Eğer itirazınız varsa itiraz da edebilirsiniz. Ayrıca ben burada oyun saati yarıştırmıyorum. Konunun oyun saatiniz ile ne alakası var onu da anlayabilmiş değilim 😊.

Hmm mouse ile oynamak ilginç geldi.
Hocam oyunu aldıktan sonra eğer "TruckersMP" üzerinden oyunu oynayacaksanız fare ile oynamak şahsen daha iyi olacaktır. Evet fare ile oynamaya alışmak zor, yani kendimde böyleydi fakat alıştığınızda daha rahat oluyorsunuz. Yine bu dediklerim tamamen kendi düşüncem, karar sizin.

Kişiden kişiye değişiyor. Fakat ben normal klavye ve mouse ile yüzlerce saat oynadım ETS2 vs ATS'yi. Bana oldukça huzurlu geliyor. Stres yok, dert yok, tasa yok, toksik insanlar yok, ana bacı küfreden yok. Ben tek başıma eğleniyorum yani oynarken kısacası. West Balkans dışında ETS2 ve ATS'deki tüm DLC'lere de sahibim. Eğlenceli benim için.

Ayarları tam oturtursanız en mantıklı yol direksiyon setinden sonra.
Hocam oyunu aldıktan sonra eğer "TruckersMP" üzerinden oyunu oynayacaksanız fare ile oynamak şahsen daha iyi olacaktır. Evet fare ile oynamaya alışmak zor, yani kendimde böyleydi fakat alıştığınızda daha rahat oluyorsunuz. Yine bu dediklerim tamamen kendi düşüncem, karar sizin.
Deneyeceğim mouse ile oynamayı. Mouse ile oynama ayarlarını anlatan bir kaynak var mı?

Kişiden kişiye değişiyor. Fakat ben normal klavye ve mouse ile yüzlerce saat oynadım ETS2 vs ATS'yi. Bana oldukça huzurlu geliyor. Stres yok, dert yok, tasa yok, toksik insanlar yok, ana bacı küfreden yok. Ben tek başıma eğleniyorum yani oynarken kısacası. West Balkans dışında ETS2 ve ATS'deki tüm DLC'lere de sahibim. Eğlenceli benim için.
Bahsi geçen oyunları bu kadar güçlü bir sistemle oynarken yanına bir direksiyon seti de güzel yakışırmış hocam. 😀

Deneyeceğim mouse ile oynamayı. Mouse ile oynama ayarlarını anlatan bir kaynak var mı?
Hocam bu ayarları kendiniz bence eliniz nasıl rahat ediyorsa öyle yapmanız daha iyi olacaktır. Ama derseniz ben hazır ayar kullanmak istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bahsi geçen oyunları bu kadar güçlü bir sistemle oynarken yanına bir direksiyon seti de güzel yakışırmış hocam. 😀

Hocam eskiden bu kadar değildi ya bu sistemi daha yeni topladım Yunanistan'a geldiğimde 😂. Çok kalıcı olmayı planlamıyorum burada, o yüzden almadım ama günün birinde kesinlikle bu oyunları direksiyon setiyle oynayacağım 😂.

Geri
Yukarı