Euro Truck Simulator direksiyon setsiz sarar mı?

Kontrolcü ile oynuyordum bayağı sardı. Sonra sırf bu oyun için direksiyon, pedal ve vites seti yaptım. Eğer arada kafa dağıtmalık oynayacaksan çok keyifli oluyor.

IMG-20230427-WA0008.jpg

IMG-20230424-WA0000.jpg

IMG-20230407-WA0000.jpg

IMG-20230416-WA0001.jpg

Güzel bir set olmuş.

Son halinin resmini bulamadım. Şu an çok daha iyi durumda. Otomatik merkezleme falanda yaptım. Şu an parçaladım sistemi Force feedbackli bir sistem üzerinde çalışıyorum. Pot olayı da çok rahatsız etti. Daha yüksek çözünürlük elde etmek için en etkili yolu araştırıyorum şu an. Büyük ihtimal rotary encoder kullanacağım.

Vitesler ve pedallar kusursuz oldu onlarda değişiklik yapmayacağım. Pedallar için RC arabaların süspansiyonlarını kullandım.

Şikayet ettiyseniz oyuncu yasaklanır hocam. Eğer yasaklanmadıysa da neden yasaklanmadığı yazacaktır orada. Eğer itirazınız varsa itiraz da edebilirsiniz. Ayrıca ben burada oyun saati yarıştırmıyorum. Konunun oyun saatiniz ile ne alakası var onu da anlayabilmiş değilim 😊.

Hocam oyunu aldıktan sonra eğer "Truckers MP" üzerinden oyunu oynayacaksanız fare ile oynamak şahsen daha iyi olacaktır. Evet fare ile oynamaya alışmak zor, yani kendimde böyleydi fakat alıştığınızda daha rahat oluyorsunuz. Yine bu dediklerim tamamen kendi düşüncem, karar sizin.

İtiraz ettim adminler takmadı ben ETS 2 Singleplayer ile devam ediyorum.

Direksiyon setim yok. Direksiyon seti olmadan sarar mı arkadaşlar oyun nasıl eğlenceli mi tır sürmek?
Steam dolar kuruna geçmeden hazır indirimde 75 TL iken alsam mı diye düşünüyorum.

Agalarla sarar modlarla filan Single sarar ama direksiyon seti bambaşka bir güzellik katıyor.

Geri
Yukarı